Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Ofis Kanepeleri

Ofis Kanepeleri Büro mobilyaları sektöründe ne kadar yan ürün olarak gösterilse de, ofisimizin metre kare alanı müsaitse, daha çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.Ofisimizi, makam odamızı ofis kanepeleri ile daha çok gösterişli ve ihtişamlı hale getirebiliriz.Ofis kanepeleri makam odanızın yanı sıra lobi, bekleme salonları gibi yerlerin donatılamasına ve görselliğine değer katmasına yarayan ürünlerin başında gelmektedir.

Ofis Kanepelerini, Adet olarak Tekli, İkili, Üçlü, veya Takım olarakda tercih edebiliriz.

Ofis kanepelerini modern ve klasik diye katagorize edebiliriz.Klasik kanepe ve koltuklarda daha çok ahşap ağırlıklı olup torna  işçiliğine dayalı kabara, cila ile görselliğine değer katılabilmektedir.

Modern ofis kanepe ve koltuklarda kullanışlılık ve rahatlık ön plandadır. Oturma mobilyası alçak, geniş, esnek ve rahat olmalıdır.Kanepe ve koltuklar genişletilerek gerektiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Koçsan Büro Mobilyaları olarak siz değerli müşterilerimize daha çok çeşit ve renk seçenekleri sunmaktayız.İstemiş olduğunuz ürünü özel renk, ahşap kısımlarında farklı cila, dikiş ipliğine kadar bir çok alternatiften yararlanabilirsiniz.Bu tür seçenekleri belirlemek, termin süresi hakkında bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi

Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
825,00 TL KDV hariç

Truva İkili Ofis Kanepesi

960,00 TL KDV hariç

Maxi Üçlü Ofis Kanepesi Lacivert

1.280,00 TL KDV hariç

Norm Tekli Ofis Koltuğu Kumaş

640,00 TL KDV hariç

Truva Tekli Ofis Koltuğu Kahve

640,00 TL KDV hariç

Truva Üçlü Ofis Kanepesi Kahve

1.280,00 TL KDV hariç

Gold Tekli Ofis Koltuğu

Gold Tekli Ofis Koltuğu, ürünün iskeleti 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacıdır.Üründe genel olarak 28 -32 DNS yoğunluğunda kesme sünger kullanılmıştır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri ile kaplama yapılmıştır.İstemiş olduğunuz farklı deri veya kumaş seçenekleri mevcuttur.Ürünün üretim süresi maksimum 5 iş günüdür.Ürünün üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
900,00 TL KDV hariç

Line İkili Ofis Kanepesi

960,00 TL KDV hariç

Line Tekli Ofis Koltuğu

640,00 TL KDV hariç

Truva Tekli Ofis Koltuğu Siyah

640,00 TL KDV hariç

Bentley İkili Ofis Kanepesi Sarı

Ürünün İskelet Kısmı 1.Sınıf Fırınlanmış Kayın ağacından Üretilmiştir.Ürünün Oturak ve Sırt Kısmında Kuş Tüyü Pembe Sünger Kullanılmıştır.Kaplama Olarak Suni Deri veya Kumaş Seçenekleri Mevcuttur.İsteğe Bağlı Gerçek Deri İle Kaplanabilir.Teslim Süresi Maksimum 7 İş Günüdür.Daha Detaylı Bilgi İçin Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata Geçebilirsiniz.
1.350,00 TL KDV hariç

Bentley Üçlü Ofis Kanepesi Bordo

1.920,00 TL KDV hariç

Line Üçlü Ofis Kanepesi

1.280,00 TL KDV hariç

Maxi Tekli Ofis Koltuğu Bordo

640,00 TL KDV hariç

Tasarım Üçlü Ofis Kanepesi

Tasarım Üçlü Ofis Kanepesi home ofislerde, ofislerde, lobilerde tercih edilen ofis kanepesidir.Tasarım Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
2.050,00 TL KDV hariç

Clean Modern Tekli Ofis Kanepesi

Clean Modern Tekli Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Modern Tekli Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
900,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00