Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Ofis Kanepeleri

Ofis Kanepeleri Büro mobilyaları sektöründe ne kadar yan ürün olarak gösterilse de, ofisimizin metre kare alanı müsaitse, daha çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.Ofisimizi, makam odamızı ofis kanepeleri ile daha çok gösterişli ve ihtişamlı hale getirebiliriz.Ofis kanepeleri makam odanızın yanı sıra lobi, bekleme salonları gibi yerlerin donatılamasına ve görselliğine değer katmasına yarayan ürünlerin başında gelmektedir.

Ofis Kanepelerini, Adet olarak Tekli, İkili, Üçlü, veya Takım olarakda tercih edebiliriz.

Ofis kanepelerini modern ve klasik diye katagorize edebiliriz.Klasik kanepe ve koltuklarda daha çok ahşap ağırlıklı olup torna  işçiliğine dayalı kabara, cila ile görselliğine değer katılabilmektedir.

Modern ofis kanepe ve koltuklarda kullanışlılık ve rahatlık ön plandadır. Oturma mobilyası alçak, geniş, esnek ve rahat olmalıdır.Kanepe ve koltuklar genişletilerek gerektiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Koçsan Büro Mobilyaları olarak siz değerli müşterilerimize daha çok çeşit ve renk seçenekleri sunmaktayız.İstemiş olduğunuz ürünü özel renk, ahşap kısımlarında farklı cila, dikiş ipliğine kadar bir çok alternatiften yararlanabilirsiniz.Bu tür seçenekleri belirlemek, termin süresi hakkında bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi

Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.120,00 TL KDV hariç

Clean Üçlü Ofis Kanepesi Sarı Kombin

Clean Üçlü Ofis Kanepesi Sarı Kombin, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
2.750,00 TL KDV hariç

Maxi Geniş İkili Ofis Kanepesi Antrasit

Maxi Geniş İkili Ofis Kanepesi Antrasit, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.420,00 TL KDV hariç

Maxi Tekli Ofis Koltuğu Antrasit

Maxi Tekli Ofis Koltuğu Antrasit, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Nil İkili Ofis Kanepesi

Nil İkili Ofis Kanepesi, İskelet Kısmı 1.Sınıf Fırınlanmış Kayın ağacından Üretilmiştir.Kaplama Olarak Suni Deri veya Kumaş Seçenekleri Mevcuttur.İsteğe Bağlı Gerçek Deri İle Kaplanabilir.Teslim Süresi Maksimum 7 İş Günüdür.Daha Detaylı Bilgi İçin Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata Geçebilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Nil Tekli Ofis Koltuğu

Nil Tekli Ofis Koltuğu, İskelet Kısmı 1.Sınıf Fırınlanmış Kayın ağacından Üretilmiştir.Kaplama Olarak Suni Deri veya Kumaş Seçenekleri Mevcuttur.İsteğe Bağlı Gerçek Deri İle Kaplanabilir.Teslim Süresi Maksimum 7 İş Günüdür.Daha Detaylı Bilgi İçin Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata Geçebilirsiniz.
825,00 TL KDV hariç

Truva İkili Ofis Kanepesi

Truva İkili Ofis Kanepesi, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Truva Tekli Ofis Koltuğu Lacivert

Truva Tekli Ofis Koltuğu Lacivert, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Vera İkili Ofis Kanepesi

Vera İkili Ofis Kanepesi, iç iskeleti fırınlanmış kayın ağacı olup üzeri 32 DNS gri kesme süngerdir.Kaplama olarak deri-kumaş ve farklı renk seçenekleri vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
1.480,00 TL KDV hariç

Vera Tekli Ofis Koltuğu

Vera Tekli Ofis Koltuğu, iç iskeleti fırınlanmış kayın ağacı olup üzeri 32 DNS gri kesme süngerdir.Kaplama olarak deri-kumaş ve farklı renk seçenekleri vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
1.150,00 TL KDV hariç

Maxi Üçlü Ofis Kanepesi Lacivert

Maxi Üçlü Ofis Kanepesi Lacivert, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.680,00 TL KDV hariç

Norm Tekli Ofis Koltuğu Kumaş

Norm Tekli Ofis Koltuğu Kumaş, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Ayakları lama metal olup üzeri kromdur.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Truva Tekli Ofis Koltuğu Kahve

Truva Tekli Ofis Koltuğu Kahve, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Truva Üçlü Ofis Kanepesi Kahve

Truva Üçlü Ofis Kanepesi Kahve, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.680,00 TL KDV hariç

Gold Tekli Ofis Koltuğu

Gold Tekli Ofis Koltuğu, ürünün iskeleti 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacıdır.Üründe genel olarak 28 -32 DNS yoğunluğunda kesme sünger kullanılmıştır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri ile kaplama yapılmıştır.İstemiş olduğunuz farklı deri veya kumaş seçenekleri mevcuttur.Ürünün üretim süresi maksimum 5 iş günüdür.Ürünün üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Line İkili Ofis Kanepesi

Line İkili Ofis Kanepesi, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Line Tekli Ofis Koltuğu

Line Tekli Ofis Koltuğu, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Truva Tekli Ofis Koltuğu Siyah

Truva Tekli Ofis Koltuğu Siyah, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Bentley İkili Ofis Kanepesi Sarı

Ürünün İskelet Kısmı 1.Sınıf Fırınlanmış Kayın ağacından Üretilmiştir.Ürünün Oturak ve Sırt Kısmında Kuş Tüyü Pembe Sünger Kullanılmıştır.Kaplama Olarak Suni Deri veya Kumaş Seçenekleri Mevcuttur.İsteğe Bağlı Gerçek Deri İle Kaplanabilir.Teslim Süresi Maksimum 7 İş Günüdür.Daha Detaylı Bilgi İçin Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata Geçebilirsiniz.
1.820,00 TL KDV hariç

Bentley Tekli Ofis Koltuğu Sarı

Bentley Tekli Ofis Koltuğu Sarı, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Bentley Üçlü Ofis Kanepesi Bordo

Bentley Üçlü Ofis Kanepesi Bordo, iç iskeleti fırınlanmış kayın (gürgen) ağacı olup 32 DNS yoğunluğunda gri kesme sünger kullanılmıştır.Tekli, ikili ve üçlü olarak da üretilebilir.Farklı adetlerde ve renklerde deri-kumaş seçenekleri vardır.Kaplama olarak m2 de 650 gram suni deri kullanılmıştır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
2.380,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00