Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Ofis Kanepeleri

Ofis Kanepeleri Büro mobilyaları sektöründe ne kadar yan ürün olarak gösterilse de, ofisimizin metre kare alanı müsaitse, daha çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.Ofisimizi, makam odamızı ofis kanepeleri ile daha çok gösterişli ve ihtişamlı hale getirebiliriz.Ofis kanepeleri makam odanızın yanı sıra lobi, bekleme salonları gibi yerlerin donatılamasına ve görselliğine değer katmasına yarayan ürünlerin başında gelmektedir.

Ofis Kanepelerini, Adet olarak Tekli, İkili, Üçlü, veya Takım olarakda tercih edebiliriz.

Ofis kanepelerini modern ve klasik diye katagorize edebiliriz.Klasik kanepe ve koltuklarda daha çok ahşap ağırlıklı olup torna  işçiliğine dayalı kabara, cila ile görselliğine değer katılabilmektedir.

Modern ofis kanepe ve koltuklarda kullanışlılık ve rahatlık ön plandadır. Oturma mobilyası alçak, geniş, esnek ve rahat olmalıdır.Kanepe ve koltuklar genişletilerek gerektiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Koçsan Büro Mobilyaları olarak siz değerli müşterilerimize daha çok çeşit ve renk seçenekleri sunmaktayız.İstemiş olduğunuz ürünü özel renk, ahşap kısımlarında farklı cila, dikiş ipliğine kadar bir çok alternatiften yararlanabilirsiniz.Bu tür seçenekleri belirlemek, termin süresi hakkında bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi

Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Aben Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
825,00 TL KDV hariç

Aben Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi

Aben Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Aben Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
420,00 TL KDV hariç

Clean Krem Üçlü Ofis Kanepesi

Clean Krem Üçlü Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Krem Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.680,00 TL KDV hariç

Kapitoneli Tekli Berjer Ofis Kanepesi

Kapitoneli Tekli Berjer Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Kapitoneli Tekli Berjer Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 7 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
849,60 TL KDV hariç

Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi

Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi home ofislerde, ofislerde, lobilerde tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.860,00 TL KDV hariç

Tasarım Üçlü Ofis Kanepesi

Tasarım Üçlü Ofis Kanepesi home ofislerde, ofislerde, lobilerde tercih edilen ofis kanepesidir.Tasarım Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.920,00 TL KDV hariç

Clean Modern Tekli Ofis Kanepesi

Clean Modern Tekli Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Modern Tekli Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.020,00 TL KDV hariç

Clean Modern Üçlü Ofis Kanepesi

Clean Modern Üçlü Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Modern Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.680,00 TL KDV hariç

Clean Ofis Kanepe Takımı

Clean ofis kanepe takımı siyah renk suni deri 2 adet tekli 1 adet üçlü mağazamızda teşhir edilmiştir stoklarımız sınırlıdır. Ürün %100 Türk malı kanepechi markasıdır 2 yıl garanti + 1 yıl uzatılmış garanti hediyedir farklı renk seçenekleri için müşteri temsilcilerimiz ile görüşün lütfen. Clean Ofis Kanepe Takımı, iki tekli 1 Üçlüden Oluşmaktadır.Clean Ofis Kanepe Takımı temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri veya kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
3.720,00 TL KDV hariç

Bentley Minderli İkili Ofis Kanepesi

Bentley Minderli İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Bentley Minderli İkili Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.092,00 TL KDV hariç

Bentley Minderli Tekli Ofis Kanepesi

Bentley Minderli Tekli Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Bentley Minderli Tekli Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
744,00 TL KDV hariç

Akira Silikonlu Tekli Ofis Kanepesi

Akira Silikonlu Tekli Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Akira Silikonlu Tekli Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
744,00 TL KDV hariç

Akira Silikonlu Üçlü Ofis Kanepesi

Akira Silikonlu Üçlü Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Akira Silikonlu Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.440,00 TL KDV hariç

Tiger Tekli Ofis Koltuğu

Tiger Tekli Ofis Koltuğu makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Tiger Tekli Ofis Koltuğu temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
912,00 TL KDV hariç

Tiger İkili Ofis Kanepesi

Tiger İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Tiger İkili Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.152,00 TL KDV hariç

Berjer Ofis Kanepesi

Berjer Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Berjer Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 7 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
849,42 TL KDV hariç

Kansas Ahşap İkili Ofis Kanepesi

Kansas Ahşap İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, bekleme salonlarında tercih edilen ofis kanepesidir.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.Farklı Cila İşlemi Uygulanır.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
620,00 TL KDV hariç

Kansas Ahşap Kollu Ofis Kanepe Takımı

Kansas Ahşap Kollu Ofis Kanepe Takımı makam odalarında, ofislerde, bekleme salonlarında tercih edilen ofis kanepesidir.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.Farklı Cila İşlemi Uygulanır.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.650,00 TL KDV hariç

Dandy Modern İkili Ofis Kanepesi

Dandy Modern İkili Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Dandy Modern İkili Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
672,00 TL KDV hariç

Dandy Modern Tekli Ofis Kanepesi

Dandy Modern Tekli Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Dandy Modern Tekli Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
420,00 TL KDV hariç

Babür Üçlü Ofis Kanepesi

Babür Üçlü Ofis Kanepesi makam odalarında, ofislerde, tercih edilen ofis kanepesidir.Babür Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 4 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.132,56 TL KDV hariç
(212) 462 21 00