Ofis Mobilyaları, kullanım esnasında sizin rahatınız için tasarım yapılıp estetik tarafından ve ergonomik bilgileri dayanarak üretim yapılmaktadır. Genelde ofiste çalışan pek çok insan, günde 7-8 saat boyunca zaman geçiriyor ve konforlu bir ofis mobilyası sizin performansınıza ve yorgunluğunuza bizzat etki edebilir. O yüzden ofis mobilyasını seçerken dikkat etmeniz hususlardan biri rahat edebileceğiniz kullanımı kolay olan ofis mobilyasıdır. Üretim yaparken biz Koçsan mobilya olarak kaliteyi ve müşterinin cebini yakmayacak fiyatlarıyla memnun etmeye devam ediyoruz.

1 2 3 4 5
Toplam 136 ürün görüntüleniyor.

Ofis Mobilyaları Fiyatları Neden Bizde Uygun?

Biz Koçsan Mobilya üreticisi olarak geleneksel dağıtım kanallara dayanarak direk aracısız ürünlerimizi pazara sunuyoruz. Böylece aracının aradan çıkmasıyla mobilyamız daha makul fiyatlara müşteriye ulaşıyor. Aracısız olarak tarafımızdan size ulaştırılan ürünler mağaza ve komisyon maliyetleri olmadan size sürekli indirim ve avantaj sağlar. Aynı zamanda fabrikanın verimli çalışması ve yeni teknolojilerin kullanması masrafları azaltmakla birlikte kalitemizi artmaktadır. Bu da direk mobilya fiyatının düşmesini etkiler.

Ofis Mobilyaları Kullanım Alanları Nelerdir?

Makam Takımları, patron, iş yeri sahibi, yönetim kurulu başkanı ve başkanların makam odalarında yer alan mobilyalardır. Makam Takımları, genel olarak rahat ve büyük ebatlı ofis mobilyalarını içerir. Değişen teknoloji ve talep doğrultusunda yeni ve şık tasarımlarla makam odanızı istediğiniz boyutlar, özel üretim, makam takımları ile donatabiliriz. Aynı zamanda, ergonomik tasarımlarıyla rahat etmenizi ve estetik algılarınıza hitap ederek, bulunduğunuz mekândan keyif almanızı sağlarız. Bununla birlikte kullandığımız ceviz, meşe gibi doğal kaplamalar ayrı bir doğal havayı yakalayabiliriz.

Yönetici Takımları, sektör fark etmeksizin firmalar tarafından yönetici ofis odalarında veya çalışma odalarında kullanılmak için özel olarak tasarlanmış yönetici takımlarıdır. Yönetici ofis mobilyaları birbirinden güzel ve birbirinden renkli özel tasarımlarla sektör ve firma büyüklüğü fark etmeksizin ister küçük işletmenize ister holdinginizde ofis odanızda kullanabileceğiniz her yönetim bölümüne ve her mekâna uyum sağlayan modellerimiz yer almaktadır.

Personel Masaları, ofis mobilyaları, bir iş yerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Personel masası, kullanacak kişinin iş yerindeki statüsüne bağlı olarak farklılık gösterecektir. Aynı zamanda, bu mobilyanın ergonomik şekilde tasarlanmış olması çalışanların verimliliğine bizzat etkiler. Personel masaları, her bir parçası ahşap ve metal uyumunun etkileyici bir örneği olarak tasarlanır. İletişim odaklı bir çalışma ortamı isteyenler için ideal seçenektir.

Çalışma masaları, her işe uygun olacak bir biçimde tasarlanmış olup işyerinizde ve son dönemlerde gelişen home office’lerde tercih edilebilir. Bugün, bu mobilyaların birçok çeşidi var. Farklı şekiller, renkler, boyutlar ve malzeme çeşitliliği sizi şaşırtabilir. Bu durumda, tüketiciler bir çalışma masası nasıl seçileceğini her zaman soru işareti kalır. Çalışma masaların ebadını seçerken kullanacağınız aletleri de unutmayınız bilgisayar, hoparlörler, tarayıcı gibi. Bu nedenle çalışma masasını satın alırken bu noktalar dikkat edilmelidir.

Toplantı Masaları, ana görevi katılımcılarının rahat bir ortamda bir iş toplantısı geçirmektedir. İşletmede ayrı bir odada toplantı salonu ciddi bir yerde olduklarının bilincine veriyor ve ergonomik mobilyalar sayesinde önemli toplantıların olumlu yönde sonuçlandırılmasını katkı sağlıyor. Üretim yaparken biz Koçsan Mobilya olarak estetiğe ve kullanışlı olmasına dikkat ederiz. Toplantı masaların ebatları kişi sayısına bağlı olarak değişmektedir.

Ofis Mobilyaları Seçimi Nasıl Olmalı?

Ofis alanı mobilya seçimi yaparken belki de dikkat etmeniz gereken ilk şey mobilyalarınızın ebatları. Size uygun bir alan bırakan ve kısıtlanmanıza sebep olmayacak mobilyaları seçmeye özen gösterin.

Görsel, bütünlük ve uyum içerisinde şıklık katacak ofis mobilya takımları ilk tercihiniz olmalıdır.

Renk, konusunda doğal ve açık ton ofis mobilyasını tercih etmeniz bile zihninizi mutlu edebilir. Aynı zamanda ofis mobilyanın bulunacağı ortamın renk tonu uyum içinde olmasına dikkat ediniz.

Sağlamlık İskeleti kuvvetli olmalı; gıcırdamamalı, sallanmamalı. Oturumu rahat, arkalığı çıkıntısız ve düzgün olmalı.

Tasarım ergonomik veriler kullanarak mobilyanın rahat ve kullanılışlı olmasına dikkat ediniz. Yeni modern tasarımlarla iş yerinizdeki ofis mobilyaya fark yaratın.

Fiyat, ofis mobilyayı seçim yaparken bütçenizi zorlamayacak ofis mobilyayı seçmenize öneriyoruz. Masif ağaç yerine daha çok işlenmiş ağaç yonga levha, MDF gibi ürünleri seçebilirsiniz. Böylece fiyatta ciddi fark görürsünüz.

Ofis Mobilyaları kategorisinde sunmuş oluğumuz ürünlerin daha farklı bilgilerini her ürünün, ürün detay sayfasında öğrenebilir veya müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.