Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Misafir Koltukları

Misafir Koltukları Genelde Makam masaları veya çalışma masalarının önünde kullanmış olduğumuz koltuklardır.Şirketimize veya işletmemize gelen misafirlerimizi bu koltuklarda ağırlarız.Misafir koltukları kullanmış olduğunuz ofis masasına, makam veya müdür koltuğuna ofis odasına veya dekorasyonuna uygun olmasına dikkat edilmelidir.Misafir koltuklarını diğer koltuklardan ayıran en büyük özelliği konum koruyucu yapısına sahip olması ve sabit ayaklı olmasıdır.Konum koruyucu sistemde sabit mekanizma kullanılarak koltuğun sağa veya sola dönüşünü sağladıktan sonra bulunmuş olduğu konuma tekrar dönüşü sağlanır.Koltuğun ayak kısımlarının en altına sabit ayak dediğimiz pingo takılır.Misafir Koltuklarında bir diğer seçenek ise u ayaklı olarakta üretilebilir olmasıdır.Misafir Koltuklarını diğer ürünlerimiz gibi, istemiş olduğunuz renk kumaş-deri, krom kol-ayak, ahşap kol-ayak, plastik kol-ayak seçenekleri belirtmek ve daha detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Koçsan ofis mobilyaları sizlere misafir koltuklarında da sağlamlık, görsellik ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Audi Makam Misafir Koltuğu

Audi Makam Misafir Koltuğu, makam takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
750,00 TL KDV hariç

Audi Misafir Koltuğu

Audi Misafir Koltuğu, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
720,00 TL KDV hariç

Audi Misafir Koltuğu Alüminyum

Audi Misafir Koltuğu Alüminyum, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
725,00 TL KDV hariç

Audi Misafir Koltuğu Alüminyum U Ayaklı

Audi Misafir Koltuğu Alüminyum U Ayaklı, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün alüminyum kol krom ayaklı olup sabittir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
685,00 TL KDV hariç

Audi Misafir Koltuğu U Ayaklı

Audi Misafir Koltuğu U Ayaklı, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün krom ayaklı olup sabittir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
650,00 TL KDV hariç

Bosstang Makam Misafir Koltuğu

Bosstang Makam Misafir Koltuğu, makam takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
990,00 TL KDV hariç

Carla Misafir Koltuğu

Carla Misafir Koltuğu, poliüretan süngerli olup metal iç iskeletlidir.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup pingoludur.Konum koruyucu mekanizma özelliği taşır.Ortalama 150 kg ağırlığa destek vermektedir.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
810,00 TL KDV hariç

Cayenne Ahşap Kol ve Ayaklı Misafir Koltuğu

Cayenne Ahşap Kol ve Ayaklı Misafir Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup pingoludur.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
750,00 TL KDV hariç

Cayenne Misafir Koltuğu

Cayenne Misafir Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup pingoludur.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
720,00 TL KDV hariç

Cayenne U Ayaklı Misafir Koltuğu

Cayenne U Ayaklı Misafir Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün alüminyum kol ve metal u sabit ayaklıdır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
685,00 TL KDV hariç

Cooper Makam Misafir Koltuğu

Cooper Makam Misafir Koltuğu, makam takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
790,00 TL KDV hariç

Cooper Misafir Koltuğu

Cooper Misafir Koltuğu, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
775,00 TL KDV hariç

Cooper Misafir Koltuğu U Ayaklı

Cooper Misafir Koltuğu U Ayaklı, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün krom ayaklı olup sabittir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
740,00 TL KDV hariç

Corvette Alüminyum Kol ve Ayaklı Misafir Koltuğu

Corvette Alüminyum Kol ve Ayaklı Misafir Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup pingoludur.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
790,00 TL KDV hariç

Corvette Misafir Koltuğu

Corvette Misafir Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup pingoludur.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
825,00 TL KDV hariç

Coupe Makam Misafir Koltuğu

Coupe Makam Misafir Koltuğu, makam takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
740,00 TL KDV hariç

Coupe Misafir Koltuğu

Coupe Misafir Koltuğu, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
710,00 TL KDV hariç

Coupe Misafir Koltuğu U Ayaklı

Coupe Misafir Koltuğu U Ayaklı, müdür ve yönetici takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün krom ayaklı olup sabittir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
670,00 TL KDV hariç

Crayz Modern Fileli Misafir Koltuğu

Crayz Modern Fileli Misafir Koltuğu, yıldız ayaklı, amortisörlü ve sabit ayak pingoludur.Oturak kısmı kontra papel üzeri 32 DNS kesme sünger olup kaplaması terleme yapmayan file kumaştır.Sırt kısmı plastik enjeksiyon kalıp üzeri delikli terletmeyen kumaş kaplanmıştır.Üretim süresi 3 iş günüdür.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
450,00 TL KDV hariç

Cruyzer Misafir Koltuğu

Cruyzer Misafir Koltuğu, makam takımlarının önünde misafir koltuğu olarak tercih edilebilir.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup konum koruyucu özelliği taşır.Bu özelliği sayesinde sağa-sola döndükten sonra tekrar bulunmuş olduğu konuma gelir.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.Teslim süresi 5 iş günüdür.
950,00 TL KDV hariç

Dere Ofis Misafir Sandalyesi

Dere Ofis Misafir Sandalyesi, ofislerde ofis masasının önünde misafir ağırlama sandalyesidir.Ürün sabit ayaklı olup yükselip alçalma özelliği yoktur.Renk seçenekleri mevcut olup 2 (iki) yıl garanti süresi vardır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
410,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00