Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Toplantı Masalar Nedir?

Toplantı Masaları, Ofis Mobilyaları sektörüne ait olan ürünlerdir. Toplantı Masaları, oval, dikdörtgen, u ve kare şeklinde görülebilir. Toplantı Masaları, yapısına göre modeli ve fiyatı belirlenir. Bu ürünleri 2 kişilikten başlayıp alanınıza, ihtiyacınıza ve modeline kadar seçebilirsiniz. Her ürünün kendine ait özellikleri mevcuttur.

Toplantı Masalar Üretiminde ne İçerir?

Ürün özellikleri, ölçüleri, modelleri, fiyatları ve üretim bilgisi her ürünün ürün detay sayfasında yer almaktadır. Bunlar, metal ayaklı, melamin kaplamalı, doğal ahşap kaplamalı, lake cilalı, sümenli ve ahşap ayaklı olarak tanımlayabiliriz. Bir toplantıya katılırken çalışanların not almak için yanında not defterleri ve kalemler götürmeleri gerekebilir, bu sayede toplantı masasında konuşulanlar önemli noktalar not alınabilir.

Toplantı Masaları Sağladığı Fayadalar Nelerdir?

Kurumunuzda toplantıların, sıradan bir şirket toplantısından ziyade daha resmi ve ciddi bir havada geçmesi için ayrı bir toplantı odası ve her kişinin hem tabletlerini ve notebooklarını hem de içeceklerini alıp rahatça sığabileceği büyüklükte bir toplantı masası gerekir ve toplantıya katılan çalışanlarınız ve yöneticileriniz, daha rahat ve ciddi bir yerde olduklarının bilincine varabilirler. Böylelikle toplantı konusu işinizin, daha verimli ve kısa sürede sonuçlar almanıza yol açabilir. Ancak her şeye rağmen uzun sürecek olan toplantılarda da toplantıya katılanların rahatı gözetilmeli, toplantı masasının bir toplantının ne kadar uzun sürerse sürsün gerektireceği her türlü olasılığa uygun olarak seçilmesi gerekir. Üretimini yaptığımız Toplantı Masaları ile hem sizin bütçenizi hem de çalışanlarınızın sağlığını düşünüyoruz. Koçsan mobilya olarak üretimini ve satışını yaptığımız toplantı masalarına 2 yıl garanti veriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.