Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Toplantı Koltukları

Toplantı koltukları ve toplantı masaları şirketiniz için en önemli eklemlerin başında gelmektedir ve olmazsa olmazlarındandır.
Uzun süren toplantılar için toplantı koltuklarınız insan vücudunu yormamalı ve vücut ergonomisine uygun olmalıdır. Ergonominin yanında toplantı koltuklarınız ve toplantı masalarınız sağlam, uzun ömürlü ve kullanışlı olmalıdır. Biz size toplantı koltuklarımızın uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde hizmet vereceğinin, çalışanlarınıza ise ürettiğimiz toplantı koltuklarının vücut ergonomilerine uygun olacağının sözünü veriyoruz.
Ürettiğimiz toplantı koltukları ile hem sizin bütçenizi hem de çalışanlarınızın sağlığını düşünüyoruz..

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Anatolia Makam Toplantı Koltuğu

Anatolia Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Anatolia Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Anatolia Makam Toplantı koltuğunun temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Anatolia Makam Toplantı Koltuğunun kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
640,00 TL KDV hariç

Artemis Makam Toplantı Koltuğu Ahşap

Artemis Makam Toplantı Koltuğu Ahşap toplantı odalarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Artemis Makam Toplantı Koltuğu Ahşap lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Artemis Makam Toplantı Koltuğu Ahşap temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Artemis Makam Toplantı Koltuğu Ahşap kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
640,00 TL KDV hariç

Asos Makam Toplantı Koltuğu Ahşap

Asos Makam Toplantı Koltuğu Ahşap toplantı odalarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Asos Makam Toplantı Koltuğu Ahşap lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Asos Makam Toplantı Koltuğu Ahşap temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Asos Makam Toplantı Koltuğu Ahşap kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.
550,00 TL KDV hariç

Audi Makam Toplantı Koltuğu

Audi Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Audi Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Audi Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Audi Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
670,00 TL KDV hariç

Bosstang Makam Toplantı Koltuğu

Bosstang Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Bosstang Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Bosstang Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Bosstang Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
920,00 TL KDV hariç

Cooper Toplantı Koltuğu

Cooper Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Cooper Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Cooper Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Cooper Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
700,00 TL KDV hariç

Coupe Toplantı Koltuğu

Coupe Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Coupe Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Coupe Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Coupe Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
650,00 TL KDV hariç

Cruyzer Toplantı Koltuğu

Cruyzer Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Cruyzer Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Cruyzer Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Cruyzer Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
870,00 TL KDV hariç

Elegance Makam Toplantı Koltuğu

Elegance Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Elegance Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Elegance Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Elegance Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
680,00 TL KDV hariç

Elit Toplantı Koltuğu

Elit Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Elit Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Elit Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Elit Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
650,00 TL KDV hariç

Eros Toplantı Koltuğu

Eros Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Eros Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Eros Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Eros Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
720,00 TL KDV hariç

Felix Modern Toplantı Koltuğu

Felix Modern Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Felix Modern Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olmasıdır.Felix Modern Toplantı Koltuğu istenilen renkte üretimi mevcuttur.
285,00 TL KDV hariç

Flora Makam Toplantı Koltuğu

Flora Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Flora Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Flora Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Flora Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
650,00 TL KDV hariç

Frigya Toplantı Koltuğu

Frigya Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Frigya Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Frigya Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Frigya Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
720,00 TL KDV hariç

Funny Toplantı Koltuğu Kolsuz

Funny Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Funny Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olmasıdır.Funny Toplantı Koltuğu istenilen renkte üretimi mevcuttur.
330,00 TL KDV hariç

Hera Ofis Toplantı Koltuğu

Hera Ofis Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Hera Ofis Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Hera Ofis Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Hera Ofis Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
650,00 TL KDV hariç

Konfor Toplantı Koltuğu

Konfor Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Konfor Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Konfor Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Konfor Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
640,00 TL KDV hariç

Light Modern Toplantı Koltuğu

Light Modern Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Light Modern Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli ve dökme sünger olmasıdır.Light Modern Toplantı Koltuğu istenilen renkte üretimi mevcuttur.
320,00 TL KDV hariç

Lord Makam Toplantı Koltuğu

Lord Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Lord Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Lord Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Lord Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
630,00 TL KDV hariç

Manas Toplantı Koltuğu

Manas Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Manas Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Manas Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Manas Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
630,00 TL KDV hariç

Nehir Makam Toplantı Koltuğu

Nehir Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Nehir Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Nehir Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Nehir Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
710,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00