Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Toplantı Koltukları

Toplantı koltukları ve toplantı masaları şirketiniz için en önemli eklemlerin başında gelmektedir ve olmazsa olmazlarındandır.
Uzun süren toplantılar için toplantı koltuklarınız insan vücudunu yormamalı ve vücut ergonomisine uygun olmalıdır. Ergonominin yanında toplantı koltuklarınız ve toplantı masalarınız sağlam, uzun ömürlü ve kullanışlı olmalıdır. Biz size toplantı koltuklarımızın uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde hizmet vereceğinin, çalışanlarınıza ise ürettiğimiz toplantı koltuklarının vücut ergonomilerine uygun olacağının sözünü veriyoruz.
Ürettiğimiz toplantı koltukları ile hem sizin bütçenizi hem de çalışanlarınızın sağlığını düşünüyoruz..

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Audi Makam Toplantı Koltuğu

Audi Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Audi Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Audi Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Audi Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
770,00 TL KDV hariç

Bosstang Makam Toplantı Koltuğu

Bosstang Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Bosstang Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Bosstang Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Bosstang Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
1.020,00 TL KDV hariç

Cayenne Ahşap Kol ve Ayaklı Toplantı Koltuğu

Cayenne Ahşap Kol ve Ayaklı Toplantı Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup tekerlidir.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Ortalama 180 kg ağırlığa destek vermektedir.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
775,00 TL KDV hariç

Cooper Toplantı Koltuğu

Cooper Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Cooper Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Cooper Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Cooper Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
800,00 TL KDV hariç

Corvette Toplantı Koltuğu

Corvette Toplantı Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün ahşap kol ve ayaklı olup tekerlidir.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Ortalama 180 kg ağırlığa destek vermektedir.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
845,00 TL KDV hariç

Coupe Toplantı Koltuğu

Coupe Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Coupe Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Coupe Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Coupe Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
750,00 TL KDV hariç

Cruyzer Toplantı Koltuğu

Cruyzer Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Cruyzer Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Cruyzer Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Cruyzer Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
970,00 TL KDV hariç

Defne Toplantı Koltuğu

Defne Toplantı Koltuğu, iç iskeleti metal olup üzeri poliüretan süngerdir.Üründe tilty mekanizma kullanılmış olup, amortisör yardımıyla aşağı yukarı hareketi sağlanır.Metal ayaklı olup tekerlidir.Kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Teslim süresi 4 iş günüdür.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
375,00 TL KDV hariç

Dere Tekerli Toplantı Sandalyesi

Dere Tekerli Toplantı Sandalyesi, Toplantı odalarında, Toplantı masasının etrafında kullanılabilir.Ürün hareketli olup yükselip alçalma şeklinde sabittir.Renk seçenekleri mevcut olup 2 (iki) yıl garanti süresi vardır.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
430,00 TL KDV hariç

Nehir Makam Toplantı Koltuğu

Nehir Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Nehir Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Nehir Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Nehir Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
810,00 TL KDV hariç

Porsche Toplantı Koltuğu

Porsche Toplantı Koltuğu, toplantı masalarında tercih edilebilir.Ürün çift kollu senkron mekanizma özelliğini taşır.Mekanizma özelliği sayesinde aşağı-yukarı, öne-arkaya salınım hareketini sağlar.Ahşap kol ve ayaklıdır.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.
820,00 TL KDV hariç

Sista Toplantı Koltuğu

Sista Toplantı Koltuğu, toplantı masalarında tercih edilebilir.Ürün çift kollu senkron mekanizma özelliğini taşır.Mekanizma özelliği sayesinde aşağı-yukarı, öne-arkaya salınım hareketini sağlar.Ahşap kol ve ayaklıdır.İstemiş olduğunuz renklerde üretimi mevcuttur.
930,00 TL KDV hariç

Vento Toplantı Koltuğu

Vento Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Vento Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Vento Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Vento Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
790,00 TL KDV hariç

Zaga Toplantı Koltuğu

Zaga Toplantı Koltuğu, iç iskeleti metal olup üzeri poliüretan süngerdir.Üründe tilty mekanizma kullanılmış olup, amortisör yardımıyla aşağı yukarı hareketi sağlanır.Metal ayaklı olup tekerlidir.Kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Teslim süresi 4 iş günüdür.Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
400,00 TL KDV hariç

Saltanat Kapitoneli Makam Toplantı Koltuğu

Saltanat Kapitoneli Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Saltanat Kapitoneli Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Saltanat Kapitoneli Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma ve kapitoneli olmasıdır.Saltanat Kapitoneli Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da üretilir.
1.020,00 TL KDV hariç

Sonic Toplantı Koltuğu

Sonic Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Sonic Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olmasıdır.Sonic Toplantı Koltuğu istenilen renkte üretimi mevcuttur.
460,00 TL KDV hariç

Sedal Toplantı Koltuğu

Sedal Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Sedal Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Sedal Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Sedal Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
790,00 TL KDV hariç

Safir Toplantı Koltuğu

Safir Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Safir Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Safir Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Safir Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
890,00 TL KDV hariç

Polen Toplantı Koltuğu

Polen Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Polen Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olmasıdır.Polen Toplantı Koltuğu istenilen renkte üretimi mevcuttur.
430,00 TL KDV hariç

Polen Toplantı Koltuğu Kolsuz

Polen Toplantı Koltuğu Kolsuz toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Polen Toplantı Koltuğu Kolsuz temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olmasıdır.Polen Toplantı Koltuğu Kolsuz istenilen renkte üretimi mevcuttur.
415,00 TL KDV hariç

Olimpos Makam Toplantı Koltuğu

Olimpos Makam Toplantı Koltuğu toplantı odalarında, toplantı salonlarında ve toplantı masasının etrafında kullanılan toplantı koltuğudur.Olimpos Makam Toplantı Koltuğu lake ve cilalı toplantı masası ve odasına uygun olarak tasarlanmıştır.Olimpos Makam Toplantı Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (ahşap) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Olimpos Makam Toplantı Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
790,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00