Teslimat Bilgileri

İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat

il-içi-teslimat.png (19 KB)
-Teslimat adresi İstanbul il sınırları içerisinde ise, 5.000 TL ve üstü tutarında olan siparişlerinizi kendi araçlarımız ile ücretsiz teslimat yapıyoruz.

İstanbul il sınırları içerisinde olan siparişlerinizin kurulumu ve  montajı ücretsiz tarafımıza aittir.Türkiye Geneli Ücretsiz Teslimat

İstanbul_il_dışına_teslimat.png (41 KB)

-Teslimat adresi İstanbul il sınırları dışında ise 15.000 TL ve üstü tutarında olan  siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile ücretsiz teslimat yapıyoruz


            Özel Ürün Teslimatı

teslim.png (43 KB)-Özel üretim ürünlerin teslimat süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.
Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri önceden müşteri ile anlaşıp ve yapmış olduğumuz sözleşmede belirtilmiş olup,
Bu sözleşmede belirtilen teslimat tarihleri dikkate alınır.
İş gücünü ve çalışmayı engelleyen Doğal afet veya resmi gazetede yayınlanmış resmi tatil günleri teslimat gününü etkileyebilir.
Tarafımızdan kaynaklanan yada ürüne ait alt malzeme veya ham madde problemlerinden dolayı üretim geçici olarak aksayabilir, bu durumda yine önceden bilgi verilir.

Koçsan Mobilya Teslimata Neden Önem Veriyor?

siparis_kocsan.png (21 KB)-Mobilya kütlesel ve hacimli ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda çizilebilir ve kırılabilir lüx ürünlerdir.
Bunun için Koçsan Mobilya olarak sorunsuz ürün teslimatı için gerekli olan çalışmalara hassasiyetle önem veriyoruz. Öncelikle ürün ambalajına çok önem göstermekteyiz.
Şehir dışına gidecek olan ürünler özel olarak sırası ile ürüne özel ambalaj yapılarak sevkiyat’a hazır hale getirilir.
Bu aşamada kullandığımız bazı ambalaj çeşitleri,“streç, vakumlu ambalaj, balonlu ambalaj, kağıtlı büyük balonlu ambalaj ve karton koli” den oluşmaktadır.
Satın aldığınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile teslimatı yapılır. Ürünler nakliye firmasına verildikten sonra siparişiniz size ulaşana kadar teslimatı takip ediyoruz.

Teslimat Saatleri

Koçsan_web.png (34 KB)-Sitemizde verilen siparişlerin teslimatı, haftanın 5 günü 9:00 – 18:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saatler dışında özel olarak teslim edilmek istenen siparişler için, sipariş verme esnasında ek ücret talep edilebilir.
Saat 12:00’den önce verilen siparişler, ürün stok durumuna göre aynı gün içinde teslim edilir. Bu saatten sonra verilen siparişler bir sonraki güne kalır.
Vereceğiniz bir siparişin hemen değil de daha sonraki bir tarihte ve saatte alıcıya teslim edilmesini talep edebilirsiniz.
Teslim gün ve saati ile ilgili tercihinizi sipariş verme sırasında verirsiniz. Sipariş verme sırasında, o an için geçerli en erken teslim gün ve saati tarafınıza bildirilecektir.
Verdiğiniz bir siparişin teslim saati ile ilgili bir sorun oluşması durumunda size önceden telefon ile bilgi verilecektir.

Nakliye / Ulaştırma Ücreti

ödeme_seçenekler.png (7 KB)-Sitemizde ilan edilen ürün fiyatları, toplam sipariş tutarınızın 5.000 TL ve üzerindeki İstanbul sınırları içinde yapılacak ücretsiz teslimatlar içindir. İstanbul il dışına verilecek siparişlerde, bu rakamlara nakliye ücreti ilave edilmektedir.
Şehir sınırları dışında kalan adresler için, (şehir merkezine uzak) siparişinize ayrıca Nakliye Ücreti ilave edilecektir. Siparişiniz alındığında adres incelenecek ve şehir sınırları dışında kalıyorsa belirlenen Nakliye Ücreti size telefon ile bildirilerek onayınız alınacaktır. (Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde ödeyeceğiniz tüm ücretler için mutlaka onayınız alınır.)
İstanbul ilinde, şehir sınırları dışında kalan köyler ile Alemdağ, Samandıra, Ömerli, Kurtköy, Sultanbeyli, Kumburgaz, Zekeriyaköy, Sultançiftliği, Hadımköy, Hoşdere, Kemerburgaz, Habibler, Çatalca, Esenyurt, Firuzköy, Bahçeşehir semtlerine giden siparişlerde yol ücreti alınmaktadır. Verdiğiniz sipariş bu kapsamlardan birine giriyorsa size telefon ile bilgi verilerek onayınız alınır.

Ürünün Alıcıya Teslimi

teslimm.png (20 KB)

-Vereceğiniz sipariş öncelikle alıcının kendisine teslim edilir.
Ancak alıcı adresinde bulunamamışsa veya alıcının kendisine teslimat yapılamıyorsa; ilk önce alıcının tayin ettiği kişiye, sonra yine kendi isteği doğrultusunda evlerde alıcının komşusuna; işyerlerinde ise iş arkadaşlarına, danışmaya veya güvenliğe teslimatyapılır. Bunun da mümkün olmaması durumunda alıcıya telefon ile ulaşılarak randevu alınır ve teslimat yapılır.
Bazı hastanelerde, askeri binalarda veya işyerlerinde, bina veya tesis yönetimin kuralları gereği ürün içeri kabul edilmeyebilir. Bu durumda siparişiniz ilgili görevlilere teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.