Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Ofis Makam Takımı Nerede Kullanılır?

Makam Takımları ve Makam Odaları, kurumunuzun, işletmenizin, en önemli ve uçta duran birimidir. Bu nedenle Makam Odanız bir nevi kurumunuzun kimliğini yansıtır. Kurumunuzla ilgili atacağınız karlı iş sözleşmelerinde hiç kuşku yok ki ofis mobilyanız ve makam takımlarınız büyük bir rol alır. Makam Takımı alırken sizi yansıtacak bir ofis mobilya ya ihtiyaç duyabilirsiniz. Daha genç bir işverenseniz, spor makam takımlarına yönelebilirsiniz.

Ofis Mobilya Makam Takımları Üretiminde ne İçerir?

Makam Takımları, genelde melamin, yonga levha ve lake cila olarak üretimi yapılır. Malzemesi melamin ve yonga levha olan, makam takımları, daha çok cnc kesim, sümenli, metal ve ahşap ayaklı kenar bantları 2mm Pvc olarak üretilebilir. Bunlara ek olarak masa takımın önlerine ve dolap kapaklarına cnc den görsellik katarak sunum yapılabilir. Lake cilalı makam takımları, doğal kaplama veya ceviz, meşe, vs. gibi kaplamalarla yapılır. Ayakları genelde ahşap olup üzeri lake ciladır.

Ofis Mobilya Makam Takımları Satın Alırken Nerelere Dikkat Edilmeli?

Makam Takımı alırken en dikkat edilmesi gereken nokta odanızla makam takımınız bir uyum içinde olmasına özen göstermeliyiz. Bununla beraber model, renk ve hangi makam takımı almanız gerektiğini ve daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.