Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Lobi Koltukları

Lobi koltukları genel olarak Hotel, Pansiyon veya AVM merkezlerinin ortak kullanım alanlarında tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır.Lobi koltukları, salon veya bekleme alanlarınız işletmenizin gelen misafirlerinize veya müşterilerinize firma profili olarak ilk yansıtıldığı yerdir.Seçeceğiniz Lobi Koltukları, Mekanınıza gelen müşteri ve ziyaretlerinize görsel bir şölen oluşturmaktadır. Bu nedenle belirleyeceğiniz ürünler lobinize veya bekleme salonlarınıza tasarım olarak uyumlu olmasına özen göstermeliyiz. Tasarımın yanında lobi koltuklarınızı kalite ve kullanım rahatlığı da önemlidir.
Lobi koltukları, genel olarak ahşap, metal ve alüminyum ile oluşturulmuş tasarımlar ile karşınıza çıkmaktadır.
Rahatınızı, estetikliği ve kaliteyi ön plana alarak tasarladıktan sonra yaptığımız lobi koltuklarımıza bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Üretici Olarak sizlere renk seçeneği, bol çeşit ve toplu alımlarda özel üretim yapmayı sunuyoruz.Daha detaylı bilgilere ulaşmak için, lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Babür İkili Lobi Koltuğu

Babür İkili Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.890,00 TL KDV hariç

Babür Köşe Lobi Kanepesi

Babür Köşe Lobi Kanepesi, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 10 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
5.300,00 TL KDV hariç

Babür Tekli Lobi Koltuğu

Babür Tekli Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Babür Üçlü Lobi Koltuğu

Babür Üçlü Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
2.520,00 TL KDV hariç

Forza İkili Lobi Kanepesi

Forza İkili Lobi Kanepesi, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.150,00 TL KDV hariç

Forza Lobi Kanepe Pufu

Forza Lobi Kanepe Pufu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
440,00 TL KDV hariç

Forza Tekli Lobi Koltuğu

Forza Tekli Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
740,00 TL KDV hariç

Forza Üçlü Lobi Kanepesi

Forza Üçlü Lobi Kanepesi, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.890,00 TL KDV hariç

Forza Üçlü Lobi Kanepesi Sehpalı

Forza Üçlü Lobi Kanepesi Sehpalı, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
2.340,00 TL KDV hariç

Kansas İkili Lobi Bekleme Koltuğu

Kansas İkili Lobi Bekleme Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.150,00 TL KDV hariç

Kansas Tekli Lobi Bekleme Koltuğu

Kansas Tekli Bekleme Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
740,00 TL KDV hariç

Kar İkili Lobi Kanepesi

Kar İkili Lobi Kanepesi, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.150,00 TL KDV hariç

Kar Tekli Lobi Koltuğu

Kar Tekli Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
700,00 TL KDV hariç

Kelebek Tepsi Ayaklı Lobi Koltuğu

Kelebek Tepsi Ayaklı Lobi Koltuğu, metal ayaklı olup kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilir.Ürün dökme poliüretan sünger olup ezilmeye çökmeye karşı dayanıklıdır.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
800,00 TL KDV hariç

Lady Modern Lobi Koltuğu

785,00 TL KDV hariç

Lara Tekli Lobi Koltuğu

Lara Tekli Lobi Koltuğu, metal ayaklı olup sabittir.Ürün dökme poliüretan sünger olup ezilmeye çökmeye karşı dayanıklıdır.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
750,00 TL KDV hariç

Lara Tepsi Ayaklı Lobi Koltuğu

Lara Tepsi Ayaklı Lobi Koltuğu, metal ayaklı olup kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilir.Ürün dökme poliüretan sünger olup ezilmeye çökmeye karşı dayanıklıdır.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
850,00 TL KDV hariç

Lido İkili Lobi Koltuğu

Lido İkili Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.100,00 TL KDV hariç

Lido Tekli Lobi Koltuğu

Lido Tekli Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
820,00 TL KDV hariç

Saray İkili Lobi Koltuğu

Saray İkili Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
960,00 TL KDV hariç

Saray Tekli Lobi Koltuğu

Saray Tekli Lobi Koltuğu, lobilerde, salonlarda, bekleme alanlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.Teslim süresi 7 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
670,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00