Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Çalışma Koltukları

Koçsan büro mobilyaları olarak başarının bir ekip işi olduğuna inandık.Hiç kuşku yokki çalışanlarınız bu ekibin önemli unsurlarıdır.Çalışanlarınızdan verim alabilmek için onların çalışma ortamı ve sağlığı önemlidir.Çalışanlarınız ne kadar rahat bir ortamda çalışırsa işinizin verimi o kadar artmaktadır.Yorucu ve kasvetli iş ortamının daha rahat bir ortama dönüştürmek kullanılan malzemelere çalışma masaları- çalışma koltuklarının çalışır ve rahat olması gerekir.Kullanılan çalışma koltuklarının hissedilir derecede rahatsızlık, gıcırdama,oturak ve sırt kısmında ortopedik olmaması, tekerlerinin rahat bir şekilde çalışmaması, mekanizmalarının bozuk olması çalışanlarımızı olumsuz yönde etkildeği gibi bunu yaptığı işede yansıması kaçınılmazdır.Çalışma Koltukları alımı yaparken renk belirlemek veya krom kollu ayaklı - plastik kollu ayaklı ürünler seçmek için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 Koçsan büro mobilyanın özenle ürettiği, sağlam, rahat ve kullanışlı çalışma koltuklarını öneriyoruz.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Adonis Büro Çalışma Koltuğu

Adonis Büro Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur. Adonis Büro Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Adonis Büro Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
470,00 TL KDV hariç

Anemon Ofis Çalışma Koltuğu

Anemon Ofis Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur. Anemon Ofis Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Anemon Ofis Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
470,00 TL KDV hariç

Ares Modern Ofis Çalışma Koltuğu

Ares Modern Ofis Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Ares Modern Ofis Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Ares Modern Ofis Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
560,00 TL KDV hariç

Arya Ofis Çalışma Koltuğu

Arya Ofis Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Arya Ofis Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Arya Ofis Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
580,00 TL KDV hariç

Asena Ofis Sandalyesi Çalışma Plastik

Asena Ofis Sandalyesi Plastik çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Asena Ofis Sandalyesi Plastik temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Asena Ofis Sandalyesi Plastik kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
380,00 TL KDV hariç

Asos Çalışma Koltuğu

Asos Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Asos Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Asos Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
470,00 TL KDV hariç

Athena Çalışma Koltuğu

Athena Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Athena Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Athena Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
680,00 TL KDV hariç

Audi Şef Koltuğu

Audi Şef Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Audi Şef Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Audi Şef Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
620,00 TL KDV hariç

Audi Şef Koltuğu Alüminyum

Audi Şef Koltuğu Alüminyum çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Audi Şef Koltuğu Alüminyum temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Audi Şef Koltuğu Alüminyum kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
640,00 TL KDV hariç

Beta Çalışma Koltuğu

Beta Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Beta Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Beta Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
290,00 TL KDV hariç

Beta Kasiyer Koltuğu

Beta Kasiyer Koltuğu marketlerde, kurumunuzun güvenlik karşılama bankolarında, çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Beta Kasiyer Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma ve yüksek amortisöre sahip olmasıdır.Beta Kasiyer Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
210,00 TL KDV hariç

Beta Personel Koltuğu

Beta Personel Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Beta Personel Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Beta Personel Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
195,00 TL KDV hariç

Beta Personel Koltuğu Tek Kollu

Beta Personel Koltuğu Tek Kollu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Beta Personel Koltuğu Tek Kollu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Beta Personel Koltuğu Tek Kollu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
175,00 TL KDV hariç

Carla Çalışma Koltuğu

Carla Çalışma Koltuğu, poliüretan süngerli olup metal iç iskeletlidir.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup tekerlidir.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Ortalama 150 kg ağırlığa destek vermektedir.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
740,00 TL KDV hariç

Cayenne Ofis Çalışma Koltuğu

Cayenne Ofis Çalışma Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır.Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup tekerlidir.Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır.Ortalama 180 kg ağırlığa destek vermektedir.Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır.Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Üretim süresi 4 iş günüdür.
640,00 TL KDV hariç

Cooper Çalışma Koltuğu

Cooper Çalışma Koltuğu çalışma odalarında, masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Couper Çalışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (metal) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Couper Çalışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
690,00 TL KDV hariç

Cosmo Amortisörlü Çocuk Koltuğu

Cosmo Amörtisörlü Çocuk Koltuğu çocuk odalarında kullanılan çalışma koltuğudur.Cosmo Amörtisörlü Çocuk Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı tek kollu mekanizma olmasıdır.Cosmo Amörtisörlü Çocuk Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
175,00 TL KDV hariç

Cosmo Bilgisayar Koltuğu

Cosmo Bilgisayar Koltuğu bilgisayar odalarında kullanılan bir koltuktur.Cosmo Bilgisayar Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Cosmo Bilgisayar Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
195,00 TL KDV hariç

Cosmo Bilgisayar Koltuğu Fanatik

Cosmo Bilgisayar Koltuğu Fanatik bilgisayar odalarında kullanılan bilgisayar koltuğudur.Cosmo Bilgisayar Koltuğu Fanatik temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı tek kollu mekanizma olmasıdır.Cosmo Bilgisayar Koltuğu Fanatik kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
245,00 TL KDV hariç

Cosmo Danışma Koltuğu

Cosmo Danışma Koltuğu marketlerde, kurumunuzun güvenlik karşılama bankolarında, çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Cosmo Danışma Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma ve yüksek amortisöre sahip olmasıdır.Cosmo Danışma Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
210,00 TL KDV hariç

Cosmo Personel Koltuğu

Cosmo Personel Koltuğu çalışma odalarında, ofis çalışma masasının etrafında kullanılan çalışma koltuğudur.Cosmo Personel Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması kısa sırtlı çift kollu mekanizma olmasıdır.Cosmo Personel Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
240,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00