Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Bekleme Koltukları

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Crayz Modern Fileli Bekleme Koltuğu

Crayz Modern Fileli Çalışma Koltuğu, sabit u ayaklı ve boyalıdır.Oturak kısmı kontra papel üzeri 32 DNS kesme sünger olup kaplaması terleme yapmayan file kumaştır.Sırt kısmı plastik enjeksiyon kalıp üzeri delikli terletmeyen kumaş kaplanmıştır.Üretim süresi 3 iş günüdür.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
380,00 TL KDV hariç

Crayz Modern Fileli Bekleme Koltuğu Krom

Crayz Modern Fileli Çalışma Koltuğu, sabit u ayaklı ve kromajlıdır.Oturak kısmı kontra papel üzeri 32 DNS kesme sünger olup kaplaması terleme yapmayan file kumaştır.Sırt kısmı plastik enjeksiyon kalıp üzeri delikli terletmeyen kumaş kaplanmıştır.Üretim süresi 3 iş günüdür.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
390,00 TL KDV hariç

Eti İkili Hastane Bekleme Koltuğu

Eti İkili Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Eti İkili Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
580,00 TL KDV hariç

Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu

Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
450,00 TL KDV hariç

Eti Üçlü Hastane Bekleme Koltuğu

Eti Üçlü Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Eti Üçlü Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
740,00 TL KDV hariç

Felix Modern Bekleme Koltuğu

Felix Modern Bekleme Koltuğu ofislerde ve mini ofislerde tercih edilen bekleme koltuğudur.Felix Modern Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
360,00 TL KDV hariç

Form İkili Bekleme Koltuğu

Form İkili Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Form İkili Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
400,00 TL KDV hariç

Form İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu

Form İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Form İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
470,00 TL KDV hariç

Form Üçlü Bekleme Koltuğu

Form Üçlü Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Form Üçlü Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
510,00 TL KDV hariç

İron Hastane Bekleme Koltuğu

İron Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.İron Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
510,00 TL KDV hariç

İron İkili Hastane Bekleme Koltuğu

İron İkili Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.İron İkili Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
620,00 TL KDV hariç

İron İkili Sehpalı Hastane Bekleme Koltuğu

İron İkili Sehpalı Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.İron İkili Sehpalı Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
680,00 TL KDV hariç

İron Üçlü Hastane Bekleme Koltuğu

İron Üçlü Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.İron Üçlü Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
740,00 TL KDV hariç

Kelebek Tepsi Ayaklı Bekleme Koltuğu

Kelebek Tepsi Ayaklı Bekleme Koltuğu, metal ayaklı olup kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilir.Ürün dökme poliüretan sünger olup ezilmeye çökmeye karşı dayanıklıdır.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
800,00 TL KDV hariç

Konak Üçlü Bekleme Koltuğu

Konak Üçlü Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Konak Üçlü Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
965,00 TL KDV hariç

Lara Tekli Bekleme Koltuğu

Lara Tekli Bekleme Koltuğu, metal ayaklı olup sabittir.Ürün dökme poliüretan sünger olup ezilmeye çökmeye karşı dayanıklıdır.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
750,00 TL KDV hariç

Lara Tepsi Ayaklı Bekleme Koltuğu

Lara Tepsi Ayaklı Bekleme Koltuğu, metal ayaklı olup kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilir.Ürün dökme poliüretan sünger olup ezilmeye çökmeye karşı dayanıklıdır.Farklı renklerde üretimi mevcuttur.
850,00 TL KDV hariç

Lido İkili Hastane Bekleme Koltuğu

Lido İkili Hastane Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, hastane bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Lido İkili Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
690,00 TL KDV hariç

Lido İkili Sehpalı Hastane Bekleme Koltuğu

Lido İkili Sehpalı Hastane Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, hastane bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Lido İkili Sehpalı Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
450,00 TL KDV hariç

Lido Tekli Hastane Bekleme Koltuğu

Lido Tekli Hastane Bekleme Koltuğu ofislerde, lobilerde, hastane bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur.Lido Tekli Hastane Bekleme Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcututur.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.İstemiş olduğunuz renk de stoklarımızda mevcut değil ise maksimum teslim süresi 5 iş günüdür.
495,00 TL KDV hariç

Luka İkili Bekleme Koltuğu

Luka İkili Bekleme Koltuğu, istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Ürün metal kol ve ayaklı olup iç iskeleti ahşap papel den üretilmiştir.Deri-kumaş seçenekleri vardır.Teslim süresi 5 gündür.
820,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00