Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Refakatçi Koltuğu Nedir?

Refakatçi; ilk akla gelen hasta odasında hastayla birlikte kalan hasta yakınıdır. Refakatçi koltuğu, hasta yakının üzerinde yattığı, oturduğu koltuklardır. Hastayla birlikte kalan hasta yakının sağlığı da hasta kadar önemlidir. Hastanelerin hastasını ve yakınını iyi bir şekilde ağırlaması hastanenin vizyonunu ve kalitesini ön plana çıkarır.

Refakatçi Koltukları Nerelerde Kullanılır?

Refakatçi koltukları sadece hastanelerde değil otel, pansiyon ve evlerde de kullanmaya uygun koltuklardır. Yapısı itibari ile fazla yer kaplamayan refakatçi koltukları küçük yapıda olduğu için ev, otel ve pansiyon odalarında hem yatak hem koltuk olarak kullanıma uygundur.

Refakatçi Koltukları Satın Alırken Nerelere Dikkat Edilmeli?

Refakatçi Koltuklarını diğer koltuklardan ayıran özelliği mekanizma sistemidir. Bu mekanizma sayesinde hem koltuk hem yatak hem de tv koltuğu şeklini alır. Bu nedenle mekanizma refakatçi koltuğunda çok büyük önem taşır. Mekanizma bozulduğunda veya sağlam olmadığında koltuk kullanılmaz hale gelir. Bunun için aldığımız refakatçi koltuğunun mekanizmasına dikkat edilmeli ve sağlamlığına önem verilmelidir. Koçsan büro mobilyaları refakatçi koltuklarının tasarımını ve üretimini tamamen insan vücudunun yapısına uygun olarak üretmiştir. Refakatçi koltukları tek kişilik ve çift kişilik olarak da üretimi yapılmaktadır. Üretim de kullanılan malzeme metal profil, ahşap, gibi malzemelerden üretilir. Refakatçi koltukları, gerektiğinde açılarak yatak konumuna gelmesi en önemli özelliklerinden biridir. Refakatçi koltuğu alırken dikkat edeceğimiz en önemli unsur sağlamlık, ortopedik ve mekâna uygun bir tasarım olmasıdır. Hastane, ofis, otel, pansiyon ve ev odalarının büyüklüğü ve küçüklüğü gibi nedenlerden dolayı tek kişilik ve çift kişilik refakatçi koltukları üretimi yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.