Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu

Kısa Ürün Açıklaması Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur. Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır. Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.
800,00 TL + KDV
Planlanan Teslimat
:
15.06.2020
Paylaş:
Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Ürün Satış Durumu
  Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, renk ve adette üretimi mevcuttur. Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz. Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, ile ilgili üretim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.
  Ürün Hakkında Bilgi

  Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, iskeleti özel olarak koltuk formunda ve insan vücudunun ergonomisine uygun preslenmiş 1.sınıf metaldir. Koltuğun ana gövdesi en az 87*3 mm yuvarlak borudan yapılmıştır. Koltuğun ayak kısmı en az 43x2 mm yuvarlak borudan olmaktadır. Koltuğun ayak kısmı ön ve arka olmak üzere iki parçadan oluşmuştur. Koltuğun oturma ve sırt kısmı en az 1,10 mm DKP sac yapılmıştır. Bu sacın gerekli yerlerinden delik açılmış olup ve deliklerin genişliği en fazla 1,6*1,6 cm karedir. Oturma ve sırt kısmında bulunan DKP sacları tutması için en az 1,5 mm et kalınlığında elips boru kaynatılmıştır. Koltuğun oturma ve sırt kısmı suni deri veya kumaş olarakda üretimi yapılmaktadır.(Suni Deri:400gr/m² ağırlık, %18 polyester. %2 poliüreten, %80 pvc. havlı aşınma:4, yaş ve kuru sürtme haslığı:4) Oturma ve sırt kısımlarındaki derinin altında enaz 32 kg/m³ dansiteli süngerdir. Metal aksamlar elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Koltuk ağır ve künt yapıdadır. Oturma kısmının yüksekliği en az 40 cm, genişlik içten en az 38 cm olmaktadır. Uzunluk ise dıştan dışa en az 45 cmdir. Üretici firma üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermeli, garanti bitiminde 5 yıl yedek parça, bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmelidir. Üretici firma İSO 9001: 2000 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olmalıdır. Bu işlemlerden sonra koltuk K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir.Önce amblajlanan koltuklar elemnaları ile birlikte kolilenir ve son kullanıcıya sevk için depo da hazır tutulur.Koltukta kullanılan bütün malzemeler iki (2) yıl garantili olup TSE belgelidir. Üretici firma olan Koçsan Büro Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

  Koçsan Büro Mobilyaları’nda Bekleme Koltukları’nı uygun fiyat, istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz.

  Teknik Özellikler
  2 mm et kalınlığı elips boru Kullanışlılık ve Konfor 550-680g m2 1.sınıf suni deri
  Kargo Durumu
  Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu İstanbul’un her yerine ( il merkezi ve ilçe merkezlerine ) ÜCRETSİZ teslim edilmektedir.
  Garanti Süresi
  Ürün Garantisi 2 (iki) Yıl -
 • Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, lobilerde,kamu kuruluşlarında, özellikle hastanelerde, bekleme salonlarında tercih edilen bekleme koltuğudur. Eti Tekli Hastane Bekleme Koltuğu, istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır. Adet sayısı fazla ürünler de lütfen teklif isteyiniz.
 • Tasarım
 • Proje
 • Uygulama
Ücretsiz Hızlı Teslimat
 • Koçsan ürünleri
 • Koçsan kalitesi
 • 2+1 Yıl Garanti
Sizin Tercihiniz İstediğiniz renk ve adette üretim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.