Sık Sorulan Sorular
 • Satın Almak İstediğimiz Ürünleri Parça Parça Alabiliyormuyuz?

  Evet, Her Ürünümüzü adet veya parça parça alabilirsiniz. Özellikle makam ve yönetici takımları, ofis kanepe takımlarını adet veya parça şeklinde alabilirsiniz.

 • Ürün Alırken İstemiş Olduğum rengi ve Kumaş, Deri Seçenekleri Varmı?

  Satışa sunduğumuz ürünlerin çoğunda renk değişimi yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengini, o ürüne ait renk kartelasından seçebilirsiniz. Deri veya kumaş seçeneklerimizde vardır.

 • Kumaş, Deri veya Renk Seçeneklerinde Ekstra Ücret Ödeyecekmiyim?

  Ürünlerimizin bir çoğunda renk değişiminde ücret alınmamaktadır. Yalnız standart dışı kaplamalarda ekstra ücret ödeyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

 • Beğendiğimiz Ürünleri Farklı Ölçülerde Üretebiliyor Musunuz?

  Satışa sunduğumuz her ürünün hemen hemen farklı ölçülerde üretimi vardır. Makam takımları, yönetici takımları, personel ve çalışma masaları kategorisinde yer alan bir çoğu ürünlerimizde farklı ölçü bulunmaktadır. Ofis kanepelerinde ise, derinlik hariç, en olarak istediğiniz ölçüyü uygulayabiliriz. Mekanınıza özel ölçü ve ürün yaptırmak istiyorsanız satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

 • İnternet Üzerinde Beğendiğimiz Ürünleri Yerinizde Görebilir Miyiz?

  İnternet üzerinde satışa sunduğumuz ürünlerimizi iletişim bölümünde yer alan adresimizde görebilirsiniz. Sizde takdir edersiniz ki, www.kocsanmobilya.com adresinde binlerce ürün bulunmaktadır. Hepsini bir arada sunamayabiliriz. Firmamız üretici bir firma olduğu için ürün sirkülasyonumuz fazla olmaktadır. Beğendiğiniz ürün o zaman diliminde hazırda olmayabilir, ancak farklı zaman dilimlerinde mağazamızda bulabilirsiniz. Bunun için satış temsilcilerimizle görüşerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 • Satın Aldığım Ürünlerin Nakliyesi ve Montajı Nasıl Yapılıyor?

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5-10 iş günü (Pazartesi-Cuma) arasında çıkarılır. Adresiniz İstanbul il sınırları içerisinde ise, 5.000,00TL tutarında olan siparişleriniz kendi araçlarımız ile teslim edilir.İstanbul il sınırları dışında alan siparişleriniz en uygun kargoya teslim edilir.İstanbul il sınırları içerisinde olan siparişlerinizin kurulumu tarafımıza aittir.

 • İstanbul'da Değilim Ürün Siparişini İnternet veya Telefon Üzerinde Versem Olur mu?

  Evet, İstanbul dışında olabilirsiniz, beğendiğiniz ürünü veya ürünlerinizi sitemiz üzerinden veya telefonla müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sipariş verebilirsiniz. Siz de www.kocsanmobilya.com sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile ürün beğenip sipariş verebilirsiniz. Ürünlerinizi en uygun anlaşmalı ambar (kargo) firması ile gönderim sağlıyoruz.

 • Ürünüm hatalı veya Farklı Bir Ürün Geldi Ne Yapmalıyım?

  Ürünlerinizin teslimatı sırasında eksik veya başka bir ürün geldiğinde, söz konusu ürünün not alınır, firmamız tarafından hızlıca yenisi tedarik edilerek, teslimatı en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.

 • Ürün İadesi Kabul Ediyormusunuz?

  Satın almış olduğunuz ürünleri 5 (beş) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için iade edilecek olan ürünlerin ambalajı ve varsa aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olarak ürünün faturası, iade formu ve iade gerekçesi ile birlikte teslim edilmesi yeterlidir. Orijinal kutusu, ambalajı bozulmuş tekrar satın alınabilirliği kaybolmuş ürünlerin iadesi mümkün olamamaktadır. Hasarlı ve ayıplı ürünlerin değişimi ise tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Ancak, beğenmemeden ötürü ürünlerin iadesi talep edilmesi halinde, genel iade şartları geçerli olacak, ürünün nakliyesi bedeli ile birlikte müşteri tarafından karşılanacaktır.

 • Garanti Şartlarınız Nelerdir?

  Tüm ürünlerimiz (mobilya-koltuk) 2 (iki) yıl garantilidir. Darbe sunucu kırılma ve yırtılma gibi dış etkenler ile yanma, kesilme ve delinme gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. Nakliyesi ve montajı firmamız tarafından yapılan ürünler firmamız tarafından garanti altındadır.

 • İnternet Sitenizden Alışveriş Güvenlimi?

  Son zamanlardaki internet kullanımının hızla artması ve ürün pazarlama, satış payının büyük oranda internete yönelmesi herkesin dikkatini çekmiştir. İnternet alış-verişi bazı kesimleri tatmin etsede bazı kişiler hala kuşku ile bakmaya devam etmektedir. Biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, www.kocsanmobilya.com üzerinden vereceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları RapidSSL marka 128 Bit SSL güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleşmektedir. Sipariş vereceğiniz firmanın web adres bölümünde https:// ile başladığını görüyorsanız, tamamen güvenli bir ortamda alışveriş yapıyorsunuz.

 • Çalışma Saatleriniz Nedir?

  Hafta İçi ve Cumartesi günleri sabah 08;30 – akşam 19;00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.