Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve

Ürün Kodu : 0046
Model : Refakatçi
0 Yorum
Kısa Ürün Açıklaması
Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve, özelliği hem koltuk hem yatak olarak kullanılmasıdır.Kullanım alanı genel olarak hasta odası, hastane, otel, pansiyon, ofis, ev ve bebek odalarıdır.Yapısı itibari ile yataklardan daha az yer kaplamaktadır.Mekanizma sistemi ile çalışır.Üründe kullanılan malzemeler, kutu profil, sünger,elastik kolon, kayın ağaç, kumaş veya deri.Teslim Süresi Maksimum 10 gündür.
3.010,00 TL + KDV
Planlanan Teslimat
:
28.10.2021
Not
:
Paylaş:
Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Ürün Satış Durumu
  Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve, istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz. Ürün ile ilgili üretim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.
   
  Ürün Hakkında Bilgi
  Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve, hasta gözlem odalarında, otellerde, orduevlerinde, evlerde, home officelerde, tek kişinin oturacak ve aynı zamanda yatabilecek şeklinde tasarlanmıştır. Koltuk kullanım bakımından rahat ve konforlu, sağlamlık açısından deforme olmayan özelliğe sahiptir. Koltukta kullanılan kumaşlar temizlemeye dayanıklı şönil kumaş olmasının yanında kimyasal maddeler döküldüğünde çözülmeyen, renk vermeyen yapıda %40 polyester %10 pamuk %50 akrilik kumaştır. Koltuğun çalışan kısımları tamamen metal olup lama profil et kalınlığı 1,2 mm dir. 

  Koltukta kullanılan hareketli metaller sürekli açıp kapamaya uygun sağlam yapıda ve refakatçinin kolaylıkla açmasına olanak sağlayacak özelliktedir. Koltukta kullanılan sünger 32 dansite 12 cm kalınlığında yoğunluğu fazla olan ve kullandıkça deforme olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen sağlıklı bir malzemedir. Koltuk kollarının iç iskeleti ahşap gürgendir. Koltuğun iskeleti 40*20* ve 40*30*1.20 et kalınlığında kutu profilden yapılmış olup paslanmaya dayanıklı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Koltukta plastik ayaklar ve tekerlek bulunmaktadır. 

  Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve, insan vücudunun rahatlığı ve yapısına göre tasarlanmıştır. Koltuğun Önceden çıkarılmış kalıplarla kumaş veya deri kesimi yapılır ve sırasına göre dikiş makinasına (durkopp adler) verilir ve süngerlenen iskelete elyaf çekilerek sırasıyla döşenir. Döşenen kollar ana gövdeye E-1 norm civatalarla bağlanır. Koltuğun alt kısmına tela astar çakılarak K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir. Koltuk TSE Belgelidir. Üretici firma olan Koçsan Büro Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

  Koçsan Büro Mobilyalarında Refakatçi Koltuklarını uygun fiyat, istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz.

  Teknik Özellikler
   
  1,2mm et kalınlığında metal iskelet Sağlamlık ve rahatlık 32 DSN Yoğunluğunda Gri Sünger

  Ürün Adı
  Genişliği
   Yüksekliği
      Derinliği
  Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve 86 cm     86 cm       85 cm
  Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve Yatak Ölçüleri 68 cm      44 cm  185-190 cm
  -
  Boyutlar(cm)
  :
  90 x 90 x 90
  Ağırlık(Kg)
  :
  45
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  5 Gün
 • Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve, hasta gözlem odalarında, otellerde, orduevlerinde, evlerde, homeofficelerde, tek kişinin oturacak ve aynı zamanda yatabilecek şeklinde tasarlanmıştır. Koltuk kullanım bakımından rahat ve konforlu, sağlamlık açısından deforme olmayan özelliğe sahiptir.Koltukta kullanılan kumaşlar temizlemeye dayanıklı şönil kumaş olmasının yanında kimyasal maddeler döküldüğünde çözülmeyen, renk vermeyen yapıda %40 polyester %10 pamuk %50 akrilik kumaştır.Koltuğun çalışan kısımları tamamen metal olup lama profil et kalınlığı 1,2 mm dir.Koltukta kullanılan hareketli metaller sürekli açıp kapamaya uygun sağlam yapıda ve refakatçinin kolaylıkla açmasına olanak sağlayacak özelliktedir.Koltukta kullanılan sünger 32 dansite 12 cm kalınlığında yoğunluğu fazla olan ve kullandıkça deforme olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen sağlıklı bir malzemedir.Koltuk kollarının iç iskeleti ahşap gürgendir.Koltuğun iskeleti 40*20* ve 40*30*1.20 et kalınlığında kutu profilden yapılmış olup paslanmaya dayanıklı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.Koltukta plastik ayaklar ve tekerlek bulunmaktadır.Sevde Tekli Refakatçi Koltuğu Kahve, insan vücudunun rahatlığı ve yapısına göre tasarlanmıştır.Koltuğun Önceden çıkarılmış kalıplarla kumaş veya deri kesimi yapılır ve sırasına göre dikiş makinasına (durkopp adler) verilir ve süngerlenen iskelete elyaf çekilerek sırasıyla döşenir.Döşenen kollar ana gövdeye E-1 norm civatalarla bağlanır.Koltuğun alt kısmına tela astar çakılarak K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir.Koltuk TSE Belgelidir.Üretici firma olan Koçsan Büro Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.
 • Tasarım
 • Proje
 • Uygulama
Ücretsiz Hızlı Teslimat
 • Koçsan ürünleri
 • Koçsan kalitesi
 • 2+1 Yıl Garanti
Sizin Tercihiniz İstediğiniz renk ve adette üretim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.