Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Sandalyeler - Tabureler

Ofis ve çalışma alanlarının vazgeçilmezleri arasında olan sandalyeler, kapladığı alan ve yapısı göz önünde bulundurularak , işlevselliği  ve kullanışlılığı ile çalışma alanlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Sandalye ve Taburelerin iskelet aksamı genelde metal olup farklı seçeneklerde ahşap olarak da sunulmaktadır.

Sünger olarak kesme 32 DNS gri veya dökme sünger olarak modeline göre çeşitler sunmaktayız.Kaplama olarak kumaş-deri gibi ve farklı renk seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Daha çok Bilgi teslimat süresi renk seçenekleri gibi bilgilere ulaşmak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Amortisörlü Çemberli Tabure

Amortisörlü Çemberli Tabure, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen, yükseklik ayarlı, metal ayaklı ve tekerlidir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
320,00 TL KDV hariç

Amortisörlü Çemberli Tabure Boyalı

Amortisörlü Çemberli Tabure Boyalı, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen, yükseklik ayarlı, metal ayaklı ve tekerlidir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
210,00 TL KDV hariç

Amortisörlü Tabure

Amortisörlü Tabure, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen, yükseklik ayarlı, metal ayaklı ve tekerlidir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
175,00 TL KDV hariç

Felix Modern Ofis Sandalyesi

Felix Modern Ofis Sandalyesi, metal ayaklı ve sabittir.Ürün dökme poliüretan süngerli olup farklı renklerde kaplama yapılabilir.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
330,00 TL KDV hariç

Form Dersane Sandalyesi

Form Dersane Sandalyesi, dersanelerde, okullarda tercih edilebilir.Ürün metal krom iskeletli olup, dökme poliüretan süngerlidir.Farklı renklerde üretim yapılabilir.Daha detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
190,00 TL KDV hariç

Form Dersane Sandalyesi Boyalı

Form Dersane Sandalyesi Boyalı, dersanelerde, okullarda tercih edilebilir.Ürün metal boyalı iskeletli olup, dökme poliüretan süngerlidir.Farklı renklerde üretim yapılabilir.Daha detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
170,00 TL KDV hariç

Form Dersane Sandalyesi Boyalı Kollu

Form Dersane Sandalyesi Boyalı Kollu, dersanelerde, okullarda tercih edilebilir.Ürün metal boyalı iskeletli olup, dökme poliüretan süngerlidir.Farklı renklerde üretim yapılabilir.Daha detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
210,00 TL KDV hariç

Form Dersane Sandalyesi Yazı Tablalı

Form Dersane Sandalyesi Yazı Tablalı, dersanelerde, okullarda tercih edilebilir.Ürün metal krom iskeletli olup, dökme poliüretan süngerlidir.Farklı renklerde üretim yapılabilir.Daha detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
250,00 TL KDV hariç

Form Öğrenci Sandalyesi Yazı Tablalı

Form Öğrenci Sandalyesi Yazı Tablalı, dersanelerde, okullarda tercih edilebilir.Ürün metal krom iskeletli olup, dökme poliüretan süngerlidir.Farklı renklerde üretim yapılabilir.Daha detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
225,00 TL KDV hariç

İnci Ofis Sandalyesi

İnci Ofis Sandalyesi, metal iskeletli olup, dökme poliüretan süngerlidir.Ayak krom olup sabittir.Farklı renklerde üretim yapılabilir.Daha detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
350,00 TL KDV hariç

Tabure 1000

Tabure 1000, metal ayaklı ve sabittir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
115,00 TL KDV hariç

Tabure 1050

Tabure 1050, metal ayaklı ve sabittir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
240,00 TL KDV hariç

Tabure Amortisörlü 5000

Tabure Amortisörlü 5000, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen, yükseklik ayarlı, metal ayaklı ve pingoludur..Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
190,00 TL KDV hariç

Tuna Bar Taburesi

Tuna Bar Taburesi, iç iskaleti metal olup üzeri dökme poliüretan süngerdir.Kaplama olarak deri-kumaş seçenekleri mevcuttur.Farklı renklerde üretimi vardır.Tepsi ayaklı olup amortisörlüdür.Üretim süresi 10 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
550,00 TL KDV hariç

Vidalı Çemberli Tabure 4000

Vidalı Çemberli Tabure 4000, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen, yükseklik ayarlı, metal ayaklı ve tekerlidir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
240,00 TL KDV hariç

Vidalı Tabure 4000

Vidalı Tabure 4000, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen, yükseklik ayarlı, metal ayaklı ve tekerlidir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
210,00 TL KDV hariç

Yüksek Tabure 1000

Yüksek Tabure 1000, metal ayaklı ve sabittir.Deri-kumaş seçenekleri mevcutttur.Farklı renk ve adetlerde üretimi vardır.
300,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00