Poli Tekli Hasta Refakatçi Koltuğu Sütlü Kahve

Ürün Kodu : 706
Model : Refakatçi
0 Yorum
Kısa Ürün Açıklaması Poli Tekli Hasta Refakatçi Koltuğu Sütlü Kahve, hastanelerde, hasta odalarında, hasta yakının oturup ve gerektiği zaman yatabilecek şekilde tasarlanmıştır.Ayrıca bebek odalarında, otellerde, ofislerde, evlerde, kullanılabilir.Ürünü istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 5 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
1.750,00 TL + KDV
Planlanan Teslimat
:
01.09.2021
Paylaş:
Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Ürün Satış Durumu
  Poli Tekli Hasta Refakatçi Koltuğu Sütlü Kahve istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz. Ürün ile ilgili üretim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

  Ürün Hakkında Bilgi

  Poli Tekli Hasta Refakatçi Koltuğu Sütlü Kahve, hasta gözlem odalarında, otellerde, orduevlerinde, evlerde, homeofficelerde, tek kişi oturacak ve aynı zamanda yatabilecek şekilde tasarlanmıştır. Koltuk kullanım bakımından rahat ve konforlu, sağlamlık açısından deforme olmayan özelliğe sahiptir. Koltukta kullanılan kumaşlar temizlemeye dayanıklı şönil kumaş olmasının yanında kimyasal maddeler döküldüğünde çözülmeyen, renk vermeyen yapıda %40 polyester %10 pamuk %50 akrilik kumaştır. İstenildiği takdirde sunideri olarak da üretimi yapılmaktadır. Koltuğun çalışan kısımları tamamen metal olup lama profil et kalınlığı 1,2 mm dir. Koltukta kullanılan makas GAVAZ makas olup iki(2) yıl garantilidir. 

  Koltukta kullanılan hareketli metaller sürekli açıp kapamaya uygun sağlam yapıda ve refakatçinin kolaylıkla açmasına olanak sağlayacak özelliktedir. Koltukta kullanılan sünger 32 dansite 12 cm kalınlığında yoğunluğu fazla olan ve kullandıkça deforme olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen sağlıklı bir malzemedir. Koltuk kollarının iç iskeleti ahşap gürgendir. Koltuğun iskeleti 40*20* ve 40*30*1.20 et kalınlığında kutu profilden yapılmış olup paslanmaya dayanıklı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Koltukta plastik ayaklar ve tekerlek bulunmaktadır.

  Poli Hasta Refakatçi Koltuğu insan vücudunun rahatlığı ve yapısına göre tasarlanmıştır. Koltuğun Önceden çıkarılmış kalıplarla kumaş veya deri kesimi yapılır ve sırasına göre dikiş makinasına (durkopp adler) verilir ve süngerlenen iskelete elyaf çekilerek sırasıyla döşenir. Döşenen kollar ana gövdeye E-1 norm civatalarla bağlanır. Koltuğun alt kısmına tela astar çakılarak K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir. Koltuk TSE Belgelidir. Üretici firma olan Koçsan Büro Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

  Koçsan Büro Mobilyalarında Refakatçi Koltuklarını uygun fiyat, istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz.

  Teknik Özellikler
  1,2mm et kalınlığında metal iskelet Sağlamlık ve rahatlık Kolay açılabilme özelliği

  Ürün Adı  Genişliği    Yüksekliği      Derinliği
  Poli Tekli Hasta Refakatçi Koltuğu Sütlü Kahve    80 cm       90 cm       86 cm

  Boyutlar(cm)
  :
  80 x 86 x 90
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  5 Gün
 • Poli Tekli Hasta Refakatçi Koltuğu Sütlü Kahve, hastanelerde, hasta odalarında, hasta yakının oturup ve gerektiği zaman yatabilecek şekilde tasarlanmıştır.Ayrıca bebek odalarında, otellerde, ofislerde, evlerde, kullanılabilir.Ürünü istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Ürün ile ilgili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 5 iş günüdür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
 • Tasarım
 • Proje
 • Uygulama
Ücretsiz Hızlı Teslimat
 • Koçsan ürünleri
 • Koçsan kalitesi
 • 2+1 Yıl Garanti
Sizin Tercihiniz İstediğiniz renk ve adette üretim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.