Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Playstation Koltukları

Playstation koltukları bir playstation cafe ‘de playstation kadar önemli bir malzemedir. Playstation oyuncuları oyunlar karşısında fazlasıyla heyecanlanmakta ve bu durumlarda normal oturuş pozisyonlarından farklı bir çok pozisyonda oturmaktadırlar. Oyun içindeki heyacan sonucunda bu duruş değişiklikleri koltuk üzerindeki basıncın dengesiz olmasına sebep olur.

Playstation Koltukları oyuncuların maksimum ağırlıkları ve oyun içindeki heyecanları sonucunda yapacakları hareketler düşünüldüğünde normal koltuklara göre daha sağlam olmalıdır. Bu aşama da biz ürettiğimiz playstation koltuklarının kalitesinden ve sağlamlığından dolayı kendimize güvenerek size en iyi ürünü en uygun fiyata verdiğimizin sözünü veriyoruz.

Koçsan Büro Mobilya olarak üretici firmayız ve ürünlerimizin her aşamasında titizlikle çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak, sizin güveninizi kazanmak için kaliteli ürünler üretiyoruz.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Gemo Playstation Koltuğu

Gemo Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.120,00 TL KDV hariç

Gemo Tekli Playstation Koltuğu

Gemo Tekli Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
700,00 TL KDV hariç

Risus İkili Playstation Koltuğu

Risus İkili Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Risus Tekli Playstation Koltuğu

Risus Tekli Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç

Rose Playstation Koltuğu

Rose Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.260,00 TL KDV hariç

Sofa Playstation Koltuğu

Sofa Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
1.120,00 TL KDV hariç

Sofa Tekli Playstation Koltuğu

Sofa Tekli Playstation Koltuğu, playstation oyun salonlarında tercih edilebilir.Farklı renk ve adetlerde üretimi mevcuttur.Üretim süresi 5 gündür.Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
840,00 TL KDV hariç
(212) 462 21 00