Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Kafeterya Koltukları

Kafeterya mobilyaları mekanın görselliği açısından önemli bir konumdadır.Bazı cafe restaurant gibi işletmeler görsellik ve rahatlıkla da müşterilerinin ilgisini çekmek ister.Koçsan Büro Mobilyaları olarak bu işin bilincinde olup özellikle kafe masalarında,cafe koltuklarında üretim ve tasarım aşamasında görsellik ve rahatlığa önem vermektedir. Genç nesil başta olmak üzere birçok yaş gurubuna mensup kişinin görüşme sohbet etme gibi mekan seçerken cafeler mekan olarak ilk sırada gelir.

Genellikle gıda satışı yapan cafe ve restoran tarzı işletmeler dekorlarında sedir kullanmayı tercih ederler. Normal bir sandalyeden daha fazlasını sunarak müşterinin mekanda kalma süresini arttıran bu mobilya çeşidi firma cirosuna önemli katkılar sunabilir.

İşletmenize sedir alırken dikkat ettiğiniz tek husus görsel güzelliği ise bu alışverişin size hayal kırıklığı yaşatması olasılığıdır. Çünkü sedirlerin öncelikli amacı üzerinde oturan kişiyi rahat ettirmesidir.

Koçsan Büro Mobilyaları kafeterya koltuklarında özellikle sedir puf gibi ürünlerde farklı tasarımlarıyla size farkındalık sunuyor.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Berjer Kafeterya Koltuğu

Berjer Kafeterya Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Berjer Kafeterya Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
696,67 TL KDV dahil

Cafe Pufu Diktörtgen

Cafe Pufu Diktörtgen kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Cafe Pufu Diktörtgen üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
254,88 TL KDV dahil

Dandy Kafeterya Koltuğu

Dandy Kafeterya Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Kafeterya Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
509,76 TL KDV dahil

Dandy Modern Cafe Koltuğu

Dandy Modern Cafe Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Modern Cafe Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
509,76 TL KDV dahil

Dandy Modern İkili Loca Koltuğu

Dandy Modern İkili Loca Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Modern İkili Loca Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
764,64 TL KDV dahil

Dandy Modern Loca Koltuğu

Dandy Modern Loca Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Modern Loca Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
509,76 TL KDV dahil

Deco Cafe Koltuğu

Deco Cafe Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Deco Cafe Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
492,77 TL KDV dahil

Dicle Cafe Koltuğu

399,31 TL KDV dahil

Dicle İkili Cafe Koltuğu

552,24 TL KDV dahil

Dubai Cafe Koltuğu

475,78 TL KDV dahil

Düğmeli Cafe Sediri

475,78 TL KDV dahil

Düz Kafeterya Sediri

424,80 TL KDV dahil

Düz Kafeterya Sediri Köşe

1.529,28 TL KDV dahil

Epik Cafe Koltuğu

560,74 TL KDV dahil

Hexa Modern Cafe Koltuğu

356,83 TL KDV dahil

Kapitoneli Berjer Loca Koltuğu

1.155,46 TL KDV dahil

Kapitoneli Lüx Cafe Sediri

883,58 TL KDV dahil

Karix Kafeterya Koltuğu

424,80 TL KDV dahil

Lady Cafe Koltuğu

389,40 TL KDV dahil
0212 462 21 00