Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Kafeterya Koltukları

Kafeterya mobilyaları mekanın görselliği açısından önemli bir konumdadır.Bazı cafe restaurant gibi işletmeler görsellik ve rahatlıkla da müşterilerinin ilgisini çekmek ister.Koçsan Büro Mobilyaları olarak bu işin bilincinde olup özellikle kafe masalarında,cafe koltuklarında üretim ve tasarım aşamasında görsellik ve rahatlığa önem vermektedir. Genç nesil başta olmak üzere birçok yaş gurubuna mensup kişinin görüşme sohbet etme gibi mekan seçerken cafeler mekan olarak ilk sırada gelir.

Genellikle gıda satışı yapan cafe ve restoran tarzı işletmeler dekorlarında sedir kullanmayı tercih ederler. Normal bir sandalyeden daha fazlasını sunarak müşterinin mekanda kalma süresini arttıran bu mobilya çeşidi firma cirosuna önemli katkılar sunabilir.

İşletmenize sedir alırken dikkat ettiğiniz tek husus görsel güzelliği ise bu alışverişin size hayal kırıklığı yaşatması olasılığıdır. Çünkü sedirlerin öncelikli amacı üzerinde oturan kişiyi rahat ettirmesidir.

Koçsan Büro Mobilyaları kafeterya koltuklarında özellikle sedir puf gibi ürünlerde farklı tasarımlarıyla size farkındalık sunuyor.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Berjer Kafeterya Koltuğu

Berjer Kafeterya Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Berjer Kafeterya Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
590,40 TL KDV hariç

Cafe Pufu Diktörtgen

Cafe Pufu Diktörtgen kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Cafe Pufu Diktörtgen üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
216,00 TL KDV hariç

Dandy Kafeterya Koltuğu

Dandy Kafeterya Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Kafeterya Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
432,00 TL KDV hariç

Dandy Modern Cafe Koltuğu

Dandy Modern Cafe Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Modern Cafe Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
432,00 TL KDV hariç

Dandy Modern İkili Loca Koltuğu

Dandy Modern İkili Loca Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Modern İkili Loca Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
648,00 TL KDV hariç

Dandy Modern Loca Koltuğu

Dandy Modern Loca Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Dandy Modern Loca Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
432,00 TL KDV hariç

Deco Cafe Koltuğu

Deco Cafe Koltuğu kafelerde localarda cafe oturma alanlarında tercih edilebilir.İstediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Deri veya kumaş seçenekleri vardır.Deco Cafe Koltuğu üretim bilgisi ve teknik şartnamesi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Maksimum teslim süresi 3 iş günüdür.
417,60 TL KDV hariç

Dicle Cafe Koltuğu

338,40 TL KDV hariç

Dicle İkili Cafe Koltuğu

468,00 TL KDV hariç

Dubai Cafe Koltuğu

403,20 TL KDV hariç

Düğmeli Cafe Sediri

403,20 TL KDV hariç

Düz Kafeterya Sediri

360,00 TL KDV hariç

Düz Kafeterya Sediri Köşe

1.296,00 TL KDV hariç

Epik Cafe Koltuğu

475,20 TL KDV hariç

Hexa Modern Cafe Koltuğu

302,40 TL KDV hariç

Kapitoneli Berjer Loca Koltuğu

979,20 TL KDV hariç

Kapitoneli Lüx Cafe Sediri

748,80 TL KDV hariç

Karix İkili Kafeterya Koltuğu

518,40 TL KDV hariç

Karix Kafeterya Koltuğu

360,00 TL KDV hariç

Lady Cafe Koltuğu

330,00 TL KDV hariç
0212 462 21 00