Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
ürün ara...
Flitreler

Gizlilik Politikası

          Koçsan Mobilya Gizlilik Politikası

 • Kocsanmobilya.com , bizimle paylaştığınız kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin gizliliğinin korunmasına yürekten inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında size bilgi vermenin ve bu bilgilerin kullanım şekli konusunda seçenekler sunmanın da önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, Kocsanmobilya.com Gizlilik Politikasını okumanızı öneriyoruz.

  Kocsanmobilya.com Gizlilik Politikası
 • Genel olarak bu Gizlilik Politikası, Kocsanmobilya.com tarafından toplanan ve kullanılan tüm tüketici bilgileri için geçerlidir. Bu bilgiler, Kocsanmobilya.com sahibi olduğu ve ticari amaçlı olarak kullanılan bu web sitesinde toplanan bilgileri ticari amaçla offline olarak topladığı kişisel bilgileri içerir.
  Kişisel bilgilerinizi Kocsanmobilya.com ile paylaşma nedenleri
  Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız, size bir dizi fırsat sunabilmemize olanak tanır. Böylelikle daha kolay ve rahat bir şekilde:
  - Yaptığınız alışverişi kaydedip bu alışverişin size hak kazandırdığı tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz;
  - İlgi alanlarınıza yönelik spesifik bilgiler talep edebilirsiniz;
  - Size özel mesajlar alabilir ve ilgi alanlarınızla ilgili özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz;
  - Tercihlerinizi kaydederek zamandan tasarruf edebilirsiniz;
  - Koçsan Büro Mobilya ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.
  Bilgilerinizi paylaşmanız ayrıca daha iyi ürünler geliştirmek için pazar araştırmaları gerçekleştirmemize, müşterilerimize daha duyarlı hizmet vermemize ve web sitemizi iyileştirmemize imkan tanıyacaktır.
  Kocsanmobilya.com üye olmak için bir kayıt formu doldurmak, yaptığınız bir alışverişi kaydetmek, bir promosyona katılmak ya da bir haber bültenine abone olmak gibi çeşitli online yollarla bilgilerinizi bizimle paylaşmayı seçebilirsiniz.

  Bilgilerin paylaşılması
  Size daha iyi hizmet edebilmek için sizi daha yakından tanımak isteriz. Yine de bu tarz hizmetlerden faydalanmak istemek yada istememek sizin tercihinizdir.
  Kişiye özel fırsatların ya da bilgilerin tarafınıza gönderilmesini istemiyorsanız, kayıt formunda ya da yanıt kartında ilgili kutuyu işaretleyerek bu konuda bizi bilgilendirebilirsiniz.
  - Koçsan Mobilya kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi ancak Yasa ile Zorunlu kılındığı hallerde yayınlayabilir.
  Koçsan Mobilya , kişisel bilgilerinizi başka üçüncü şahıslara, Kendi Amaçları için Kullanmalarına Olanak Verecek Şekilde Satmayacak ve Sağlamayacaktır.
  Koçsan Mobilya , sipariş işlemleri, fatura işlemleri ya da sahtekarlığı önleme veya sahtekarlıkla mücadele etme amaçlarıyla gerekli olduğu haller dışında, verdiğiniz mali bilgileri başkalarıyla paylaşmayacaktır ve paylaşmayacağını taahhüt eder.
  Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması
  Bize emanet ettiğiniz bilgileri koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız. Kocsanmobilya.com , güvenli sunucular, firewall'lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenli teknikler kullanır.

  Haklarınız
 • Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bize verdikten sonra bu bilgileri değiştirebilmek ya da silebilmek için makul erişime sahip olacaksınız. Bunu online profilinize girerek ya da aşağıda verilen adresten profilinizin bir kopyasını isteyerek yapabilirsiniz.
  Şu anda kaydolmama yönünde vereceğiniz bir karar Kocsaburo.com ‘a daha önceden temin etmiş olduğunuz bilgilerin durumunu etkilemeyecektir. Tabii ki, herhangi bir online Kocsanmobilya.com aboneliğini iptal etme ya da kişisel profilinizin bilgilerini değiştirme seçeneğiniz her zaman olacaktır.

  Ebeveynlere özel bilgi
  Kocsanmobilya.com Web Sitesi genel itibariyle onüç yaşın altındaki çocukları hedeflememekle birlikte, 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplama, bunları kullanma ve açıklamadan önce bir ebeveynin ya da velinin iznini almanın gerekli görüldüğü durumlarda yasaya uymak Kocsanmobilya.com 'un politikasıdır.

 • Ebeveynlere çocuklarının online aktivitelerinin denetlenmesinde aktif bir rol üstlenmelerini kuvvetle tavsiye ederiz.
(212) 462 21 00