Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu

Kısa Ürün Açıklaması Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu çocuk odalarında kullanılan çalışma koltuğudur.Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu temel özelliği beş yıldızlı (plastik) tekerli olması ve vidalı olmasıdır.Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir.
355,00 TL + KDV
Paylaş:
Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ürün Satış Durumu
  Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur.Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz.Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu ile ilgili üretim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.
  Ürün Hakkında Bilgi

  Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu çocuk odalarında ve çocuk odalarının görünüşüne ve tasarımına uygun çocuk koltuğu almanıza sebeptir.Çocuk koltuklarının temel özelliği beş yıldızlı (Plastik), vidalı mekanizma olmasıdır.Çocuk Koltuklarında kollu veya kolsuz olarak da tercih edilebilir. Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu iskeleti özel olarak koltuk formunda ve insan vücudunun ergonomisine uygun preslenmiş 1.sınıf 15 mm papel ahşap kontradır.Koltuğun iskeletine önce kol ve mekanizma gibi elemanların bağlanması için cıvata yerleri açılır, bu alanlara özel kontsruksiyon malzemeden yapılmış olan soketler çakılır.Koltuğun iskeletinin üzerine 7 cm lik 32 DNS yoğunluğunda gri sünger uygulanır.İskeletin kalan kısımlarına 1 cm lik gri sünger kaplanır.Önceden çıkarılmış koltuğa uygun kalıplarla kesim tezgahında pastal şeklinde kesim motoruyla koltuğun deri veya kumaşı kesilir.Koltukta kullanılan deri 1 m2 de 550-680 gram ağırlığında olup 1. Sınıf ithal poliüretan deridir.Kesilen deri veya kumaş oturak ve sırtı çakılarak montaja hazır hale getirilir.Döşemesi bitmiş koltuğun kolları ve mekanizması önceden belirlenmiş yerlere E-1 norm civatalarla bağlanır. Üründe oturma grubunun aşağı - yukarı hareketini ve kendi ekseni etrafında 360 dönüşünü sağlayan vidalı sistem kullanılmaktadır.Yıldız ayağın altında koltuğun rahat hareket etmesi ve sağa sola ilerlemesi için tekerlek kullanılır.Tekerlek koltuk için ufak bir eleman olsada biri arızalandığında koltuk neredeyse kullanılmaz.Kullanılan teker sağlam olması koltuğun rahat kullanılması açısından ömrünü uzatır.Kolları ve mekanizması bağlandıktan sonra koltuğun alt kısmına tela astar çakılır.Bu işlemlerden sonra koltuk K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir.Önce amblajlanan koltuklar elemnaları ile birlikte kolilenir ve son kullanıcıya sevk için depo da hazır tutulur.Koltukta kullanılan bütün malzemeler iki (2) yıl garantili olup TSE belgelidir. Üretici firma olan Koçsan Büro Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

  Koçsan Büro Mobilyaları’nda Çalışma Koltukları’nı uygun fiyat, istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz.

  Teknik Özellikler
  32 DNS Yoğunluğunda Gri Sünger Plastik Ayak ve Kol 550-680g m2 1.sınıf suni deri
  Kargo Durumu
  Cosmo Vidalı Çocuk Koltuğu İstanbul’un her yerine ( il merkezi ve ilçe merkezlerine ) ÜCRETSİZ teslim edilmektedir.
  Garanti Süresi
  Ürün Garantisi 2 (iki) Yıl -
 • Tasarım
 • Proje
 • Uygulama
Ücretsiz Hızlı Teslimat
 • Koçsan ürünleri
 • Koçsan kalitesi
 • 2+1 Yıl Garanti
Sizin Tercihiniz İstediğiniz renk ve adette üretim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.