Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi

Ürün Kodu : 118
Model : Kanepe
0 Yorum
Kısa Ürün Açıklaması Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi home ofislerde, ofislerde, lobilerde tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 7 gündür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
6.100,00 TL + KDV
Planlanan Teslimat
:
09.07.2021
Paylaş:
Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Ürün Satış Durumu

  Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz. Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi ile ilgili üretim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

  Ürün Hakkında Bilgi

  Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi ağaç , sünger, bonleks, deri, elyaf, iplik, gibi malzemelerle üretimi yapılmaktadır. Fırınlanmış 1. Sınıf kayın (gürgen) ağacı makinalarla işlenerek iskelet hattı meydana getirilir. İnsan vücudunun rahatlığı ön planda tutularak hatlar çizilir ve ona göre iskelet üretimi yapılır.1. sınıf poliüretan deri (hakiki deri isteğe bağlı) önceden çıkarılmış kalıplarla kesim tezgahında deri çizilir ve kesim motoruyla kesimi yapılır. 

  Sırasıyla kesilen deriler dikiş makinasına (durkopp Adler) verilir. Burada kesilen deri ve bileşenleri ile 11 kat %100 polyester ipliklerle birbirine dikilir. Sünger olarak font (oturak) kısmı 16 cm gri sünger 32 DNS üzerine elyaf çekilir. Sırt kısmına ise minder şeklinde olan derinin içine 14 cm 32 DNS sünger üzeri elyaf ile geçirilir. İskeletin sırt kısımlarına koltuğun rahatlığına göre 3 cm gri 32 DNS sünger 2 cm beyaz sünger döşenir. Kollara ve tepelere bonleks 2 cm sünger uygulanır.

  Dikilen deriler rugolo yapılarak çakım tezgahına burada da süngerlenen koltuklara sırasıyla kaplanır. Ayak kısımları ahşap frezeyle şekillendirildikten sonra üzeri lake cila ile boyanır. Koltuğun fondu (oturağı) ana gövdeye montaj edilir. Koltuğun alt kısmı tela astar ile kapatıldıktan sonra K.K.OK (kalite kontrol)den geçirilir. Üretimde kullanılan bütün malzemeler iki (2) yıl garantili olup TSE standartlarındadır.

  Koçsan Büro Mobilyalarında Ofis Kanepe Takımlarını uygun fiyat, istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz.

  Teknik Özellikler

  Fırınlanmış iç ahşap iskelet V.İ.P TASARIM 550-680g m2 1.sınıf suni deri

  Ürün Ölçüleri

  Ürün Adı

  Genişliği

  Yüksekliği

  Derinliği

  Clean Kumaş Kaplamalı Tekli Ofis Koltuğu

   115 cm

     80 cm

    90 cm

  Clean Kumaş Kaplamalı İkili Ofis Kanepesi

   171 cm

     80 cm

    90 cm

  Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi

   222 cm

     80 cm

    90 cm

 • Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi home ofislerde, ofislerde, lobilerde tercih edilen ofis kanepesidir.Clean Kumaş Kaplamalı Üçlü Ofis Kanepesi temel özelliği ahşap iskeletli olmasıdır.Kaplama olarak deri kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretimi yapılıp, farklı cila işlemi uygulanır.Ürün ile iligili üretim bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Teslim süresi maksimum 7 gündür.Toplu alımlarda teklif isteyiniz.
 • Tasarım
 • Proje
 • Uygulama
Ücretsiz Hızlı Teslimat
 • Koçsan ürünleri
 • Koçsan kalitesi
 • 2+1 Yıl Garanti
Sizin Tercihiniz İstediğiniz renk ve adette üretim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.