Cayenne Müdür Koltuğu

Ürün Kodu : 720
Model : Müdür
1 Yorum
Kısa Ürün Açıklaması Cayenne Müdür Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır. Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup tekerlidir. Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır. Ortalama 180 kg ağırlığa destek vermektedir. Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır. Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.
1.500,00 TL + KDV
Planlanan Teslimat
:
06.06.2021
Paylaş:
Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • ​Ürün Satış Durumu
  Cayenne Müdür Koltuğu, istediğiniz renk ve adette üretimi yapılmaktadır. Toplu alımlarda lütfen teklif isteyerek adet durumunu belirtiniz. Cayenne Müdür Koltuğu hakkında diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

  Ürün Hakkında Bilgi
  Cayenne Müdür Koltuğu, iskeleti özel olarak koltuk formunda ve insan vücudunun ergonomisine uygun fırınlanmış 1.sınıf ahşap gürgen ağaçtır. Koltuğun iskeletine önce kol ve mekanizma gibi elemanların bağlanması için cıvata yerleri açılır, bu alanlara özel konstrüksiyon malzemeden yapılmış olan soketler çakılır. Koltuğun iskeletinin üzerine 7 cm 32 DNS yoğunluğunda gri sünger uygulanır. 

  İskeletin kalan kısımlarına 1 cm gri sünger kaplanır. Önceden çıkarılmış koltuğa uygun kalıplarla kesim tezgahında pastal şeklinde kesim motoruyla koltuğun deri veya kumaşı kesilir. Koltukta kullanılan deri 1 m2 de 550-680 gram ağırlığında olup 1. Sınıf ithal poliüretan deridir. Dikiş makinasına verilmeden önce kesilen derilerin önceden belirlenmiş yerleri gümüş kalem ile çizilerek tela astar ve sünger yapıştırılır. Bu işlemden sonra kesilen deriler sırasına göre dikiş makinasına (durkopp adler) verilir. Dikiş makinasında kullanılan iplik 11 kat %100 polyesterdir.

  İstenildiği takdirde dikişte kullanılan iplik renkleri farklı kullanılıp spor dikiş ile görsellik katılabilir. Dikiş makinasında koltuğun kesilen derilerinin elemanları birbirine birleştirilerek sırasına göre döşeme tezgahına verilir. Burada süngerlenen iskelete 1 m2 de 120 gram ağırlığında elyaf çekilerek koltuğun dış arkası, sırtı ve oturağı (font) dikilen deri ile kaplanır. Döşemesi bitmiş koltuğun kolları ve mekanizması i önceden belirlenmiş yerlere E-1 norm civatalarla bağlanır. Üründe oturma grubunun aşağı - yukarı hareketini ve kendi ekseni etrafında 360 dönüşünü sağlayan ithal gazlı 4 glass amortisör kullanılmaktadır.

  Oturumda yukarı aşağı hareketi kontrol etmeye yarar. Çeşitliliği sayesinde farklı koltuk ve sandalyelerde kullanılabilir. Yükseltme koniği uyumluluğu sayesinde daha da yüksek hareketler elde edilebilir. İleri teknoloji ile yüksek basınçla sıkıştırılmış yağ ile mukavemet sağlanır. Amortisörün üzerine teleskop takılarak çirkin görüntü gizlenir. Teleskop birbirine geçişli 3-4 parçalı elemandır. Üründe kullanılan mekanizma kumanda kolu ile gazlı amortisöre aşağı – yukarı hareketi dışında, oturma grubunun salınım hareketini sağlar. Ayrıca salınım hareketi kullanıcının ağırlığına göre tutamak vasıtası ile ayarlanır. Döner tekerlekli beşli ahşap yıldız ayak koltuğun yer ile temasını sağlar. 

  Yıldız ayağın altında koltuğun rahat hareket etmesi ve sağa sola ilerlemesi için tekerlek kullanılır. Tekerlek koltuk için ufak bir eleman olsa da biri arızalandığında koltuk neredeyse kullanılmaz. Kullanılan teker sağlam olması koltuğun rahat kullanılması açısından ömrünü uzatır. Kolları ve mekanizması bağlandıktan sonra koltuğun alt kısmına tela astar çakılır. Bu işlemlerden sonra koltuk K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir. Önce ambalajlanan koltuklar elemanları ile birlikte kolilenir ve son kullanıcıya sevk için depo da hazır tutulur. Koltukta kullanılan bütün malzemeler iki (2) yıl garantili olup TSE belgelidir. Üretici firma olan Koçsan Büro Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

  Garanti Süresi

  Ürün Garantisi 2 (iki) Yıl -

  Boyutlar(cm)
  :
  70 x 130 x 70
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  10 Gün
 • Cayenne Müdür Koltuğu, iskeleti monoblok tahta olup 32 DNS kesme sünger kullanılmıştır. Ürün alüminyum kol ve ayaklı olup tekerlidir. Çift kollu tilt mekanizma özelliği taşır. Ortalama 180 kg ağırlığa destek vermektedir. Kaplama olarak m2 de 550-680 gram poliüretanlı interlok şarlonlu suni deri kullanılmıştır. Ürünün döşemesinde deri-kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.
 • Tasarım
 • Proje
 • Uygulama
Ücretsiz Hızlı Teslimat
 • Koçsan ürünleri
 • Koçsan kalitesi
 • 2+1 Yıl Garanti
Sizin Tercihiniz İstediğiniz renk ve adette üretim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.